Galerii: Tantsustaar Mairold Millert alustas modellikarjääri

Hittsaatest “Tantsud tähtedega” tuntust kogunud Mairold Millert alustab modellikarjääri. Pärast tantsusaate finaali kirjutab Mairold alla lepingule liitumaks VIP Models agentuuriga, milles lööb kaasa ka tippmodell Delisa Maria Varik. Buduaar uuris Mairoldi käest, et millised on tema edaspidised sammud ja mida huvitavat on tantsija oma elus korda saatnud.

Hittsaatest “Tantsud tähtedega” tuntust kogunud Mairold Millert alustab modellikarjääri. Pärast tantsusaate finaali kirjutab Mairold alla lepingule liitumaks VIP Models agentuuriga, milles lööb kaasa ka tippmodell Delisa Maria Varik. Buduaar uuris Mairoldi käest, et millised on tema edaspidised sammud ja mida huvitavat on tantsija oma elus korda saatnud.

 

Kus kohast tuli idee modellindusega tegeleda?

Tegelikult mul endal sellist ideed pole kunagi tekkinud. Mu viimane tantsupartner küll rääkis mulle tihti, et ma peaksin minema ja proovima, kuid ise pole kunagi mõelnud, et ma võiksin modelliks hakata.  Ise ma ei läinudki neid maid avastama, vaid minu juurde astus Delisa Maria Varik ja ütles, et tead, sinust võiks väga hea modell saada. Ka siis ma ei võtnud seda väga tõsiselt. Kui ta oli seda mulle juba mitu korda rääkinud, mõtlesin, et võiks ju proovida siis. Eks ole näha.
 
Kuidas esimene fotosessioon kulges?
Ma pean tunnistama, et see oli väga huvitav ja mulle meeldis. Loomulikult ei olnud mul mingit kogemust, aga juhendamise järgi sain hakkama.

Oled juba ka agentuuris, millises?
Agentuur kuhu kutsuti on VIP Models. Seda siis tegelikult juba enne “Tantsud tähtedega” saadet, aga tants on siiski olnud mu hinges rohkem kui pool mu elust ja selles osalemine oli minu jaoks sel hetkel tähtsam kui mõni muu projekt. Seega lükkasin teema senikauaks kõrvale.

On sul mõni iidol või eeskuju moemaailmas või staaride seas?

Tegelikult mitte, kuna ei ole väga palju selle kohta uurinud. Jällegi tahaks ja prooviks jääda iseendaks, nii palju kui see üldse võimalik on. Ei ole mõtet kedagi kopeerida ja olla kellegi moodi – ma arvan, et seda nii tantsus kui ka modellinduses.

Millise tööga sa igapäevaselt tegled?

Praegu töötan Revalia Tantsukooli assistent treenerina ja Stereo Lounge baarmanina. Ja ma arvan, et need kaks on piisavalt erinevad tööd, et ei tekiks rutiini. Mulle ei meeldi rutiin ja kahe väga erineva alaga saab mõlemast vaheldust ja ei hakka kunagi igav või üksluine.

Kas sa kujutad ennast juba ette kõndimas pikkadel catwalkidel?
Ei oska öelda, see alles veel nii uus asi minu jaoks. Eks siin ole lähitulevikus näha, mis elu toob. Ei taha kunagi liialt unistada, proovin võtta päeva korraga, elada hetkes ja seda nautida. Tean ka, et meesmodellidel on hoopis raskem läbi lüüa kui naismodellidel. Mina tahan hetkel lihtsalt uut kogemust ja ma arvan, et modellindus on päris huvitav uus kogemus mu elus.

Oled elanud Inglismaal. Mida sa seal tegid?
Inglismaal elasin kokku 4 aastat. 2 aastat Lõuna-Inglismaal Bournemouthis ja 2 aastat Manchesteris. Läksin ma sinna võistlustantsu pärast. Ja loomulikult ka elukogemust saama. Ma pean ütlema, et ma olen õnnelik inimene, et sellised võimalused on mu teele sattunud. Samal ajal õppisin Inglismaad ja inglasi paremini tundma.

Võrdle elu Inglismaal ja Eestis?
Ma panin eriti tähele erinevusi inimestes. Inglismaal on kõik mega sõbralikud ja alati naeratavad. Eestis aga on inimesed väga otsekohesed ja sa tead täpselt, mida nad tegelikult asjast arvavad. Nii tuli ka mul vahest seletada, kui enne ütlesin ja siis alles mõtlesin, kuidas nemad sellest aru võisid saada. Muidu mulle tundus, et seal on inimestele väga tähtis karjäär ja kuhu nad oma saavutustega jõuavad. Loomulikult on ka Eestis nii, kuid eestlased oskavad rohkem selle töö ja pinge kõrvalt lõõgastuda ja auru välja lasta, natukene oma eraelu peale mõelda.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja