GALERII: Taylor Swifti 40miljoniline säärejooks külmaks ei jäta

GALERII: Taylor Swifti 40miljoniline säärejooks külmaks ei jäta

USA lauljatar Taylor Swift (25) on 178cm pikk ning selle naise säärejooks on allikate väitel väärt lausa 40 miljonit dollarit. Nimelt lasi Taylor oma meeskonnal huvi pärast uurida, kui palju maksaks lauljatari jalgade kindlustamine võimaliku vigastuse eest ning just selliseks see summa kujunes.

USA lauljatar Taylor Swift (25) on 178 cm pikk ning selle naise säärejooks on allikate väitel väärt lausa 40 miljonit dollarit. Nimelt lasi Taylor oma meeskonnal huvi pärast uurida, kui palju maksaks lauljatari jalgade kindlustamine võimaliku vigastuse eest ning just selliseks see summa kujunes.

Staaride kehaosade kindlustamisega tegelev firma Lloyd’s tõdeb, et see summa on igati asjakohane, sest Taylori tulutoomise võimekus sõltub suures osas tema välimusest ning pole midagi imestada, kui tema võrratu säärejooks tõepoolest lausa 40 miljonit dollarit väärt on. 

Kusjuures staarid on varemgi oma hinnalisi kehaosi kindlustanud – Jennifer Lopez ja Kylie Minogue kindlustasid oma taguotsa ja seda väga suurte summade eest!

Taylor Swifti kõige hinnalisemaks kehaosaks peetaksegi tema jalgu ning tuleb tõdeda, et ta ei jää oma säärejooksuga alla isegi Victoria’s Secreti pesuinglitele!

Need pildid räägivad enda eest! 

Galerii on lisatud allpool!