GALERII! Vaata, mida müüvad Buduaari turul modellid Keith ja Breth Tootsi

GALERII! Vaata, mida müüvad Buduaari turul modellid Keith ja Breth Tootsi

  Juba sel nädalal 13.–14. septembril Eesti Näituste messikeskuses aset leidev Buduaari turg on kohale meelitanud palju tuntud Eesti kaunitare. Nende seas tulevad sel korral Buduaari Turule müüma ka kaks modelli: Keith ja Breth Tootsi. Kaunitarid tegid Buduaari turu jaoks oma kappides põhjalikud inventuurid ning panevad müüki meeletutes kogustes nii vähekasutatud kui ka täiesti uusi seelikuid, kleite, pluuse, pükse, kingi, tuunikaid, aksessuaare ning palju muud huvitavat. 
 

Juba sel nädalal 13.–14. septembril Eesti Näituste messikeskuses aset leidev Buduaari turg on kohale meelitanud palju tuntud Eesti kaunitare. Nende seas tulevad sel korral Buduaari Turule müüma ka õdedest modellid Keith ja Breth Tootsi. Kaunitarid tegid Buduaari turu jaoks oma kappides põhjalikud inventuurid, sellest, mida ja milliste hindadega kaunitarid turul müüvad, loe lähemalt allpool!

 

Keith ja Breth lubavad, et nende müügilett saab olema üsnagi mitmekesine. “Valikus on palju uusi ja vähekasutatud riideid, aksessuaare, kingi, saapaid, kotte, seelikuid, kleite, pluuse, jakke, tagisid, kampsuneid, pükse, tuunikaid ja muud põnevat. Pakkuda on ka ühed uued stiilsed meestekingad (suurus 45). Eelmistel turgudel on need kingad nii mõnegi mehe pilke köitnud, kuid kahjuks ei ole keegi neist olnud sobiva jalanumbriga. Ehk leiavad need kingad seekord endale õnneliku omaniku,” loodavad õed sel korral ka meeste kingadest lahti saada. 

Rõivaste suurused jäävad vahemikku 34-36, kingad ja saapad 36-38. Kuidas on lood aga hindadega? “Nagu ka eelnevatel aastatel, on hinnad üldiselt soodsad. Enamik asju jäävad hinnavahemikku 5-20 eurot, kuid leidub ka soodsamaid ja kalleimaid asju,” kommenteerib Breth.

Keith ja Breth, kes on ise alati taaskasutust kahe käega pooldanud, plaanivad kindlasti ka ise turul ringi vaadata. “Oleme alati midagi uut ja toredat Buduaari turult endale leidnud, seega oleme kindlad, et seegi kord pole erandiks. Siiamaani oleme ostudega väga rahule jäänud. Meie arvates on taaskasutus kasulik ja vajalik kõikidele osapooltele. Asju, mis on kappi seisma jäänud, on ju tore kellelegi müüa või edasi anda. Paar korda aastas kogume õe ja emaga palju asju kokku ning saadame SOS-lastekülale. Sealsed noored hakkavad täisealiseks saades oma elu elama ning tihtipeale neil puuduvad isiklikud asjad. Seega leiavad nad meie asjade seast kindlasti nii mõndagi vajalikku,” tõdeb Breth, et taaskasutus on tõepoolest üks suurepärane võimalus aidata neid, kes tõesti abi vajavad.

Vaata allpool ka pilte esemetest, mida Keith ja Breth Buduaari turul müüvad!

……………………………………………………………………………………………………………….

 

Tallinna Buduaari turg LIVE leiab aset Eesti Näituste messikeskuse C-hallis, mis tähendab, et sügisene Buduaari turg LIVE on siiani toimunud ostupidudest suurim!

Ees ootab glamuurne ja särav staariturg, samuti avame taaskord Moeturu, kus on kohal mitmed tunnustatud Eesti disainerid ning seal juures pakub kosutust Moekohvik ning klubi Studio tegijad hoiavad meeleolu viimase peal.

Emade rõõmuks avame uuesti Buduaari lasteaia ning meestele pakub üllatusi ja meelelahutust meestehoid! Tegevust leidub kõigile.

Tallinna Buduaari turg LIVE toimub 13.-14. septembril Eesti Näituste messikeskuses.

Reede, 13. september
Kell 12-14 VIP šopping, pilet 7.90 €
Kell 14-21 turg avatud kõigile, pilet 3.50 €/ 2 €

Laupäev, 14. september
Kell 10-18 turg avatud kõigile, pilet 3.50 €/ 2 €

Turu sissepääs maksab alates 11. eluaastast naissoost külalistele 3,50 eurot ja sisaldab värsket  Buduaari ajakirjanumbrit ning kehtib kahepäevase piiramatu sissepääsuloana. Kuni 10-aastastele on sissepääs tasuta ning mehed saavad turule uudistama tulla 2 euro eest.

Vaata lisainfot siit!