GENIAALNE VIIS RAHA TEENIMISEKS: pereema müüb rinnapiima meestele

GENIAALNE VIIS RAHA TEENIMISEKS: pereema müüb rinnapiima meestele

Küproselt pärit pereema on mõelnud välja viisi, kuidas lisaraha teenida. Nimelt pani Rafaela Lamprou tähele, et tema keha toodab oluliselt rohkem rinnapiima, kui laps vajab. Esiti aitas naine liigse rinnapiimaga beebisid, kelle emadel ei jagunud oma laste jaoks piisavalt rinnapiima, kuid siis hakkas tulema päringuid ka meestelt. Nüüd müüb ta piima meestele ning on teeninud sellega juba üle 5000 euro.

24-aastane kahe lapse ema Rafaela Lamprou poeg Anjelo sündis seitse kuud tagasi, mil naine seisis silmitsi murega, et tema ihu tootis rinnapiima lapse vajadustest rohkem. 

“Piima tuli nii palju, et terve sügavkülmik oli seda täis. Ma ei teadnud, mida sellega teha,” rääkis naine.

Esiti annetas ta piima teistele emadele, kuid siis hakkas naine päringuid saama meestelt.

“Mulle kirjutasid kulturismiga tegelevad mehed. Nad ütlesid, et rinnapiim aitab lihaseid kasvatada.”

Järgmiseks pani pereema äri püsti. Praeguseks on ta müünud üle 500 liitri piima ning teeninud üle 5000 euro. Naine rääkis, et ta pani kuulutuse üles sotsiaalmeediasse. Samuti on ta pidanud käima erinevatel testidel, tõestamaks, et ta ei joo alkoholi ega suitseta. Pereema tunnistas, et ta on müünud piima ka neile meestele, kellele rinnapiim on fetiš.

“See oli alguses natuke imelik, kuid nii kaua, kuni tegu on vaid piima müümisega ning ma ei pea oma keha paljastama, ei näe ma selles midagi halba,” rääkis ta.

Naise äri kiidab heaks ka tema 33-aastane abikaasa Alex.

 

allikas: independent.co.uk