George Michael sai korvi

George Michael sai korvi

George Michael ja tema kauaaegne kallim Kenny Goss on lahku läinud. Pärast 13 koosoldud aastat jättis Kenny Goss oma lauljast peika George Michaeli maha. Ja seda juba tegelikult eelmisel aastal jõulude ajal!   

George Michael ja tema kauaaegne kallim Kenny Goss on lahku läinud.

Pärast 13 koosoldud aastat jättis Kenny Goss oma lauljast peika George Michaeli maha. Ja seda juba tegelikult eelmisel aastal jõulude ajal! Paar on pärast lahkuminekut elanud eraldi vaikuses. Ka perekond on George’i soovi austanud, kuna mehel on väga nõrk närvikava. Lahkumineku põhjuseks oli George’i liigne kanepilembus ning punkti suhtele pani Hampstead Heath’i intsident, kus laulja areteeriti avalikus tualettruumis narkootikumide omamise pärast. 

“Kenny andis talle mitu võimalust end parandada. Aga pärast Hampstead Heat’i intsidenti ütles, et ta enam lihtsalt ei suuda. Kõik teavad, et see koht ei olnud ainult narkotsi tegemiseks- see oli ka populaarne koht, kus meestega kohtamas käia,” räägib sõber.

Paar pidi abielluma nende 10.aastapäeval, s.o. 2006.a., kuid pulmad jäid ära, sest George lihtsalt ei suutnud end kokku võtta ning narkootikumidest ja ringitõmbamisest loobuda. 

 

 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja