GERARD BUTLER AVALDAS masendava pildi oma põlenud kodust

GERARD BUTLER AVALDAS masendava pildi oma põlenud kodust

Ameerika Ühendriikides California osariigis juba mitmendat päeva rüüstamistööd tegev metsatulekahju on nõudnud siiani 29 inimese elu ning jätnud väga paljud inimesed koduta. Teiste seas on pidanud oma kodud maha jätma ka mitmed kuulsad Hollywoodi staarid, vahendab Ilta Sanomat.

Näiteks on evakueeritud Kim Kardashiani ja Lady Gaga kodud. Kõik Kardashianite õed on sotsiaalmeediasse teinud postitusi, kus nad palvetavad oma kodu eest ning loodavad, et metsatulekahju suudetakse kontrolli alla saada. Tõsielustaar Caitlyn Jenneri Malibus asuv maja põles kahjuks aga maani maha. 

Näitleja Gerard Butler avaldas hiljuti Instagramis foto, kust selgub kurb tõde – ka tema kodu hävines tulekahjus täielikult. Butler kirjutas foto alla, et tuli Malibusse pärast evakueerimist tagasi ja teda tabas masendav vaatepilt. 

Staar poseerib sotsiaalmeedias avaldatud fotol hingamisteede kaitsemaskiga. Tagataustal on näha maani maha põlenud maja ja mustaks põlenud auto. 

“Tulin Malibusse pärast evakueerimist tagasi. Californias elatakse südantlõhestavat aega. Olen inspireeritud tuletõrjujate julgusest ja nende toodud ohvritest. Aitäh Los Angelese tuletõrjujad,” kirjutas ta nukra pildi juurde kommentaariks.