Gert Laasme: naine võiks lisaks sukkadele ka trippe kanda

36 kommentaari
Gert Laasme: naine võiks lisaks sukkadele ka trippe kanda

Muusika- ja meelelahutusärimees Gert Laasme (35) on tegelenud oma vallas juba üle 15 aasta. Tema korraldab selliseid üritusi nagu Skazka, Tantsevalni Rai, BaileBon jpt. Kiire ja öine eluviis ei jäta mehel aega isegi suhteks. Gert rääkis Buduaarile, et tema tähelepanu pälvib hoolitsetud, enesekindel ja ülinaiselik naine ning välimusele lisaks olemas tal ka oma visioon ja soovid.  

Muusika- ja meelelahutusärimees Gert Laasme (35) on tegelenud oma vallas juba üle 15 aasta. Tema korraldab selliseid üritusi nagu Skazka, Tantsevalni Rai, BaileBon jpt. Kiire ja öine eluviis ei jäta mehele aega isegi suhteks. Gert rääkis Buduaarile, et tema tähelepanu pälvib hoolitsetud, enesekindel ja ülinaiselik naine ning kellel välimusele lisaks on olemas ka oma visioon ja soovid.

Miks sa oled vallaline? Vallaline olen, kuna mu elu on hetkel tänu tööle nii kiire, et pole aega isegi normaalselt välja magada, rääkimata sellest, et oleks aega endale kallim välja valida, kellega saaks siis koos kinos, teatris, restoranis jne käia või lapsi kasvatada! Seega usun, et minu suhe ei kestaks sellisel juhul rohkem kui mõne päeva, kuna ilmselt ei leidu naist, kes lepiks sellise suhtega, mis tema elus mitte midagi ei muudaks, kuna meest näeks ainult öösiti kell kolm voodisse ronimas. Teine vastus oleks selline üldlevinud, et ju siis pole lihtsalt seda õiget kohanud, kellega tekiks omavahel kohe selline äratundmisrõõm, ja kui ma selliseid isegi tean, siis need kõik minu kahjuks ja nende rõõmuks juba oma teise poole leidnud!

Kas oled kunagi internetist kohtingukaaslase leidnud? Kui nüüd päris aus olla, siis olen leidnud neid kunagi ammu päris mitu ja need on olnud väga positiivsed kogemused, vaatamata enamus inimeste eelarvamustele. Nagu igalt poolt kuulda võib, siis paljude arvamus on ikka nii, et vaevalt keegi endale normaalset kaaslast ööklubist ja internetist leiab ja üldse otsibki. Ma olen siis külastajate käest ööklubis küsinud, et kas oled normaalne ja muidugi siis saab enamus aru, et see on pigem eksiarvamus kui reegel. Kuna ma samuti pean ennast enamvähem normaalseks inimeseks, külastades tänu oma tööle tihti ööklubisid ning kasutades ka pidevalt internetti (ilmselt pool Eesti rahvast on ka Facebookis), siis olen veendunud, et ma pole ainuke normaalne. Seega selline arvamus minule kohe mitte korda ei lähe. Endale kaaslase võid leida kust iganes, lihtsalt see juhtub ühel päeval ja ongi kõik, ma ei hakka varakult tänu mingitele eelarvamustele kõike ümberringi blokkima!

Milline naine paneb endale järele vaatama? Mind paneb pead pöörama hoolitsetud, enesekindel, ülinaiselik naine, kellele meeldib kanda kleiti või seelikut ja kõrgete kontsadega kingi ning kes ei pea tülikaks lisaks sukkadele ka trippe kanda. Mulle meeldib naine, kes kohe üdini tahab olla naine ja julgeb seda nii ka mulle välja näidata, mitte ei püüa meestega ühte sammu käia, sel juhul siis võiks ju samahästi juba mehi vaatama hakata! Väga avaldavad muljet veel sellised naised, kellel on peale ülevoolava naiselikkuse olemas ka oma visioon ja soovid elus, mida soovitakse saavutada või millega tegeleda, kahjuks paljudel see puudub ja nad ei tea isegi, millega tegeleda soovivad, kuigi on juba ülikoolis või selle isegi lõpetanud, ja vastavad tavaliselt, et eks aeg näitab! Kuna mu elu on väga väga kiire ja ise kokkamisega tegelda ei jõuaks, siis on mul sama kiiks mis enamikel meestelgi, et naine võiks olla selline, kellele kohe südamest meeldib süüa teha, mitte ta ei tee seda sellepärast, et peab tegema ja nina on vingus, sellisel juhul ma juba eelistan süüa restoranis.

Kui suured on ideaalsed rinnad? No esiteks peaks mainima, et ilmselt on ideaalsed rinnad kõik rinnad, sealt edasi algab aga inimeste enda erinev maitse! Kellele meeldivad suuremad, kellele väiksemad jne. Minu enda jaoks on muidugi suurusest tähtsam proportsioon keha suhtes ja see, et rind oleks selline prink-treenitud, mitte väga-väga suur. Ei saa ju öelda, et ideaalne rind on D-korv, sest naisele, kes on näiteks ca 160 cm pikk ja 45 kg raske, oleks see juba väga jube ja piinarikas, samas aga naine, kes on 180 cm ja 70 kg raske, paistaks sellega täitsa loomulik. Ühesõnaga, minu jaoks sellist ühest vastust ei olegi, see sõltub ikka naisest kui tervikust.

Muide, samasugune arvamus on minul ka naise juuksevärvi kohta, ei eelista ma blondiine, brünette ega punapäid, kõik ikka selgub siis, kui vaatad naist kui tervikut, mitte ühte kehaosa!

Tene Sommer

Sarnased artiklid