Gisele Bündchen šokeeris avaliku üles- tunnistusega

Maailma kõige paremini teeniv modell, kellel on ka kõige rohkem
modellilepinguid, kes Brasiilias on populaarseim kui rokkstaarid- Gisele Bündchen,
kelle keha on ametlikult ja korduvalt maailma ilusaimaks nimetatud
tunnistas USA ajakirjale, et on päevi, kui ta pole oma välimusega rahul.

Maailma kõige paremini teeniv modell, kellel on ka kõige rohkem modellilepinguid, kes Brasiilias on populaarsem kui rokkstaarid- Gisele Bündchen, kelle keha on ametlikult ja korduvalt maailma ilusaimaks nimetatud, tunnistas USA ajakirjale, et on päevi, kui ta pole oma välimusega rahul.

Meedia tegi sellest muidugi automaatselt tohutu skandaali ning lugejad, kelle kehakaal 48kg asemel on keskmiselt 55-75kg leidsid, et see on solvav, kui inimene, kelle keha on igati täiuslik, esineb avalikult ülestunnistusega, et ta pole oma kehaga tihti rahul.

Gisele aga rääkis, et ta ei tunne ennast oma kehas alati kindlalt. Ta ütles: "Kas ma tunnen ennast viimase peal kogu aeg? Muidugi mitte! Keegi ei näe ennast sellisena 24h. Enamik inimesi, kes ennast hommikul peeglist vaatavad, mõtlevad teisiti. Ka mina mõtlen vahel, et appi, mul on täna pildistamine ja ma näen kohutav välja. Kõigil on selliseid päevi."

Samuti lisas Bündchen, et kui ta tööle läheb siis "vuntsitakse" ta küll meigi ja professionaalsete juuksurite poolt üles, aga igapäevaelus on ta rohkem t-särgi ja teksade inimene ning moest ei tea ta kaasa rääkida kunagi.

Samuti oli ajakirjas välja toodud, et 80% ulatuses modellide pildid retusheeritakse nii, et ilusast inimesest saab teha arvuti abil väga kergesti täiuslikkuse kehastuse.

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/