Guido Kangur õpetas Uku Suviste lauaga sõitma!

14 kommentaari
Guido Kangur õpetas Uku Suviste lauaga sõitma!

Kui ma 4 aastat tagasi lauda esimest korda proovisin, viskasin suusad nurka ja kiindusin täielikult. Sellest ajast saati olen üritanud aastas ikka 2 korda laua alla saada, vahest on isegi rohkem võimalust olnud, jutustab Uku Suviste, kes homme mägedesse lauatama läheb.

“Kui ma neli aastat tagasi lauda esimest korda proovisin, viskasin suusad nurka ja kiindusin täielikult. Sellest ajast saati olen üritanud aastas ikka vähemalt kaks korda laua alla saada, vahel on isegi rohkem võimalust olnud,” jutustab Uku Suviste, kes homme mägedesse lauatama läheb.

Uku sõnul oli tema esimene lauatamine Austrias ja seni on see olnud tema suurim suusareis. „Seega ei suuda ära oodata, millal mägedesse jõuan,” on muusik ärevil.
 
Mees sõidab mägedesse koos pere ja tuttavatega ning nende pundiga on liitunud ka näitleja Guido Kangur. „Meiega on kaasas näitleja Guido Kangur. Guidole võlgnen suured tänud, et lauaga sõitma hakkasin, sest just tema lauaga tegin oma esimese sõidu. Tõotab tulla väga huvitav ja põnev reis.”
 
Uku on eelnevalt käinud Austrias Meyrhofenisse, Soomes Pühal ja Himosel.  „Seekordseks sihtmärgiks on Itaalia Livigno. Külastame ka üht maailma kuulsaimat suusakuurorti St. Moritz’it, kus on radu kokku 350 km,” räägib mees.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja