Gwyneth pingutab kokaraamatu reklaamiga üle?

Gwyneth pingutab kokaraamatu reklaamiga üle?

Kevadel jõudis Ameerikas poelettidele näitlejanna Gwyneth Paltrow’ kokaraamat, mis kannab nime “My Father’s Daughter” ehk “Minu isa tütar”.  Kuigi alguses olid kriitikud skeptilised, arvates, et mida oskab kokkamisest rääkida naine, kelle köögis on tõenäoliselt mitu kokka tööl, ometi sai raamat kokkuvõttes väga hea hinnangu ning tõestas, et Gwyneth on tõeline gurmaan ja kokandusfänn.

Kevadel jõudis Ameerikas poelettidele näitlejanna Gwyneth Paltrow’ kokaraamat, mis kannab nime “My Father’s Daughter” ehk ” Minu isa tütar”.  Kuigi alguses olid kriitikud skeptilised, arvates, et mida oskab kokkamisest rääkida naine, kelle köögis on tõenäoliselt mitu kokka tööl, ometi sai raamat kokkuvõttes väga hea hinnangu ning tõestas, et Gwyneth on tõeline gurmaan ja kokandusfänn.

Raamatust selgub, et see miljonärivõsukesest näitlejanna oskab süüa teha ja on üles kasvanud perekonnas, kus armastati tervislikku ja kvaliteetset sööki valmistada. Gwynethi retseptid on lihtsad, maitsvad ja tervislikud. 
Gwyneth kirjeldab muuhulgas oma viimast õhtusööki isa Bruce Paltrow’ga, mis leidis aset väikeses Itaalia külakeses, kus tütar ja isa käisid 2002. aastal uusi kulinaarianippe õppimas. Kolm päeva hiljem suri kuulusa tütre kuulus 58-aastane isa Itaalias. 

Vaatamata sellele, et tegu on päris hea kokaraamatuga, on Gwyneth oma kokaraamatuga Ameerika kollase meedia pisut vihale ajanud, kuna kaunitar mõtleb kogu aeg ainult raamatu promole ning püüab igal pildil ja intervjuus kokaraamatut reklaamida. Ajakiri Woman kirjutas Gwynethile avaliku märgukirja: “Aitab, Gwyneth! Me saame kõik aru, et sa üritad oma kokaraamatut müüa. Aga äkki sa pingutad üle? Kas mäletad seda makrobiootilist hullu lauljat ja näitlejannat, kes armastasid toitu nii väga, et panid oma tütrele ühe puuvilja nime?” hoiatavad nad Gwyneth’it toiduhulluse ja raamatureklaami üledoosi eest. 

Kuna Gwynethile on kokaraamatu müük väga oluline, siis anname ka meie sellele oma väikese panuse ja teatame, et “My Father’s Daughter” kokaraamatut saab osta  Amazon.com raamatupoest hinnaga $15.42. 

 

Buduaar.ee