Häälejooga haldjas Peruquois õpetab naisi armastama

Häälejooga haldjas Peruquois õpetab naisi armastama

Sensuaalne Austraalia lauljanna Peruquois, keda peetakse ürgnaiselikkuse kehastuseks, annab üle maailma naiselikkuse taasavastamise workshop’e ja on tulemas selle kuu lõpus ka Eestisse. Ta on välja arendanud oma ainulaadse meetodi – häälejooga –, sest just hääl on lauljanna arvates võti ürgse naiselikkuse taasavastamiseks.

Sensuaalne Austraalia lauljanna Peruquois, keda peetakse ürgnaiselikkuse kehastuseks, annab üle maailma naiselikkuse taasavastamise workshop’e ja on tulemas selle kuu lõpus ka Eestisse. Ta on välja arendanud oma ainulaadse meetodi – häälejooga –, sest just hääl on lauljanna arvates võti ürgse naiselikkuse taasavastamiseks.

Mis on sinu jaoks naiselikkus ja milline on tõeline naine?

Naiselikkus on esialgselt vormitu energia, see on ilu ja armastus ja seda leiab kõikjalt meie ümber. Aga see võib võtta vormi. Kui Sa vaatad roosi, siis see on puhas ilu ja armastus vormina. Kui me märkame seda, et ilu ja armastus on kõikjal, muutub elu väga vitaalseks. Kui naine on ühenduses oma keha, südame ja vagiinaga, siis ta tunneb seda armastust ja ilu ning jagab seda kõikjal, kus ta on. 

Kuidas konkreetselt muutub selle naise elu, kes tegeleb oma naiselikkuse arendamisega?

Iga naine alustab muutumisega väga erinevast kohast, seetõttu on kogu protsess väga erinev iga naise jaoks. Ning see muutumine oleneb tema enda suhtest naiselikkusesse, suhtest oma seksuaalsusse ja sensuaalsusesse ning seetõttu on tema tee väga personaalne ja teistest naistest erinev. Meie kohtumine workshop’il ei ole koht, kus absoluutselt kõik muutused kohe juhtuvad, see on pigem koht, kus uksed avatakse. Avatud naiselikkuse ukseava ühendab naise iseendaga, oma seksuaalsuse, oma sensuaalsuse ja Maaga. Ja kui uks avaneb, siis toob see radikaalseid muutusi naise sees ja tema elus. Ja eriti mõjutab see seda, kuidas ta suhestub armastusega. Seal ongi põhiline valupunkt naises, sest ta usub, et ta on eraldatud kõikidest teistest naistest ja teistest inimestest ning suur muutus tema tajus juhtub siis, kui ta saab aru, et ta on ühendatud kõikide naistega ja et ta on sama naiseliku olemuse kehastus nagu iga teine naine tema ümber. See nihe toob täiesti uue arusaama sellest, kuidas naine on seotud eluga, teiste naistega ja meestega.

Miks on just hääl naiselikkuse arendamisel tähtis?

Kõri avaneb ülespoole ja vagiina avaneb allapoole, kuid nende vahel on ühendus, mis sageli on osaliselt blokeeritud ja vajab tervendamist. See tuleb väga oluliselt välja näiteks sünnitusel, kus hääle ja vagiina koostöö on väga oluline. Sünnitusprotsessis aitavad just ürghelid vagiinal avaneda, kuid tänapäeval on karjumine ja oigamine maha surutud isegi sünnitamise ajal. Laulmine aitab avada kõri ja vagiina vahelist kanalit ning energia saab seal vabalt voolata. Selle tulemusena avaneb naise ürgne jõud, kogu seksuaalsus areneb tundlikumaks ja võimsamaks.

Paljud naised ei leia endale kaaslast. Mis sa arvad, kas asi on selles, et nendes pole piisavalt naiselikku energiat? Või tuleks põhjust hoopis otsida meestest?

Vastus sellele küsimusele eeldab teadmist, milline on täpselt naisenergia. See on elujõud, mis loob, ja see loob piiritust armastusest. Naisenergia annab keha kõigile siin planeedil. Naiselik energia ise on vormitu ning sellest sünnib naise keha ja siis see naiselik keha jätkab keha andmist nii meestele kui naistele. Kui me annaksime nime sellele naiselikule energiale, siis kannaks see tõenäoliselt armastuse nime. Kuna koolis ei ole meile õpetatud kõike seda, siis ei võta meie kehad kuigi kergesti armastust omaks ning seetõttu on meil rohkem mentaalseid (ideedel ja mõtlemisel põhinevaid) kehasid kui armastavaid kehasid. Kui keha on rohkem mentaalne, siis see naiselik olemus ei kiirga sellest kehast välja nii, nagu peaks. Seetõttu, kui selline naine leiab mehe, sureb suhe niipea, kui selle juurdumata armastuse säde ammendub. Ja see kehtib väga palju ka meeste puhul, sest pooled mehe kromosoomid on ju naiskromosoomid. 

Täispikka artiklit Peruquoisist saad lugeda suvisest Buduaar Shoppingu ajakirjast.

Tahad avada ust oma naiselikkuse maailma? Peruquois workshop “Ürgse naiselikkuse kutse” toimub Tallinna Mustpeade majas 29. juunil.

Lisainfot leiad:www.sunara.ee