Hääleta: kes oli märtsikuise Buduaar Girls Nighti peo särtsakaim neiu?

6 kommentaari
Hääleta: kes oli märtsikuise Buduaar Girls Nighti peo särtsakaim neiu?

Buduaari üllatusi täis pidudesari “Buduaar Girls Night” leiab aset iga kuu viimasel laupäeval klubis Teater ning on kõikidele naistele alati tasuta. See on üritus, kust ei puudu kunagi seksikad meestantsijad, šampanja ning mis kõige olulisem – palju ilusaid ja toredaid naisi. Loodetavasti tuleb nendele pidudele alati kokku ka palju buduaarikaid, kes meie B-turul, foorumis või kommentaariumites suhtlevad.   Buduaar valis märtsikuisest peogaleriist välja kaksteist kõige särtsakamat naist, kelle seast Sina, kallis lugeja, saad valida välja oma lemmiku ja talle oma hääle anda. Võitjale on Buduaar välja pannud toreda auhinna. 
 

Buduaari üllatusi täis pidudesari “Buduaar Girls Night” leiab aset iga kuu viimasel laupäeval klubis Teater ning on kõikidele naistele alati tasuta. See on üritus, kust ei puudu kunagi seksikad meestantsijad, šampanja ning mis kõige olulisem – palju ilusaid ja toredaid naisi. Loodetavasti tuleb nendele pidudele alati kokku ka palju buduaarikaid, kes meie B-turul, foorumis või kommentaariumites suhtlevad.

Buduaar valis märtsikuisest peogaleriist välja kaksteist kõige särtsakamat naist, kelle seast Sina, kallis lugeja, saad valida välja oma lemmiku ja talle oma hääle anda. Võitjale on Buduaar välja pannud toreda auhinna.