Hääleta: kes oli viimase Buduaar Girls Night peo särtsakaim neiu?

Hääleta: kes oli viimase Buduaar Girls Night peo särtsakaim neiu?

  Buduaar valis viimasest peogaleriist välja 12 kõige särtsakamat naist, kelle seast Sina, kallis lugeja, saad valida välja oma lemmiku ja talle oma hääle anda. Võitjale ehk neiule, kelle pilt saab enim hääli, on Buduaar välja pannud vahva auhinna, milleks on sel korral Buduaari kirjastatud Villu Parveti raamat  “Seks, vein ja kutsikad”. Võitja kuulutame välja 15. aprillil!  

Nagu paljud juba teavad, on Buduaaril nüüdsest oma pidudesari “Buduaar Girls Night”, mis leiab aset kord kuus Klubis Teater ning on kõikidele naistele alati tasuta. See on üritus, kust ei puudu kunagi seksikad meestantsijad, shampanja ning mis kõige olulisem – palju ilusaid ja toredaid naisi. Loodetavasti tuleb nendele pidudele kokku ka palju buduaarikaid, kes meie B-turul, foorumis või kommentaariumites suhtlevad.

Buduaar valis viimasest peogaleriist välja 12 kõige särtsakamat naist, kelle seast Sina, kallis lugeja, saad valida välja oma lemmiku ja talle oma hääle anda. Võitjale ehk neiule, kelle pilt saab enim hääli, on Buduaar välja pannud vahva auhinna, milleks on sel korral Buduaari kirjastatud Villu Parveti raamat  “Seks, vein ja kutsikad”.

Võitja kuulutame välja 15. aprillil!