Häid pakkumisi Sulle Ilu Sõnumil

Kindlasti tead sa juba, et sel nädalavahetusel leiab aset aasta ilusündmus Ilu Sõnum 2008.

Kindlasti tead sa juba, et sel nädalavahetusel leiab aset aasta ilusündmus Ilu Sõnum 2008.


Tule kindlasti, sest seal ootavad sind mitmed üllatused. Pilet maksab õpilastele 25 krooni ja teistele 50krooni.
Buduaari lounge`is on sul võimalik osta soodushinnaga Buduaar Shoppingu aastatellimust, Buduaari laval toimuvad moeshowd, modellikonkurss ning moepildistamised meie talvise ajakirjanumbri tarvis. Koha peal leiab aset ka staaristiilimäng, mille käigus muudame 2 buduaarikat maailmatuntud kaunitari sarnaseks. Kuid see pole veel kõik, meie koostööpartneritel on sulle palju huvitavaid pakkumisi ilumessil:

* Turule on jõudnud uus noorte moebränd Yell! Industry, messil on sul võimalik soetada Yell!`i trendikaid riideid -15% allahindlusega ning tutvuda kaubavalikuga Yell!`i moeshow`del.

* Messil on kohal ka Eesti naiste kõige lemmikum pesufirma Bonbon Lingerie, nemad tutvustavad uut talvekollektsiooni moeshow`del ja messiboksis.

* Kellakeskus tutvustab uut Elite Model Looki eksklusiivseid kellasid ning kohapeal on võimalik neid ka endale soetada.

* Sul on võimalus tutvuda Galandia Juveeli kõige värskemate ehetetrendidega ning osta kauneid ehteid 25% soodsamalt ja pühapäeval on sul võimalik osta eksklusiivseid hõbesõrmuseid vaid 100krooni eest.

* Ilusalong Abigail aitab teha kõigile modellidele lahedad soengud kasutades parimad juuksepikendusi. Ka sinul on võimalik saada endale pikemad või tihedamad juuksed. Mine läbi Abigaili show roomist, täida kupong ja osaled kuni 10 000krooni maksvate juuksepikenduste  paigaldamise loosimisel.


* Messil on kohal ka Millennia, mis pakub Eesti naistele, meestele ja lastele erinevaid pesumudeleid ööriietest seksika aluspesuni. 

* Messi üks tippsündmuseid on Buduaari laval toimuv täispikk moeshow, kus näitame kõige kuumemat sügismoodi Pepe Jeansi teksadest Chantelle aluspesuni.
Moeshow toimuvad:
5.oktoobril kell 14.45
6. oktoobril kell 13.30
7. oktoobril 13.15

Iga päev moeshowl: Yell, Pepe Jeans, Millenia, Nike, Bonbon Lingerie 

 

Kui sa Ilu Sõnumile ei jõua, siis anname sulle põgusa ülevaate toimuvast Buduaari ilumessi erisaates, mis jõuab eetrisse 6.oktoobri hommikul TV3 kanalil.

 

Ilurohket nädalavahetust Sulle soovib Buduaar