Haige elu: mees sundis naist seksima 2742 võõra mehega

Haige elu: mees sundis naist seksima 2742 võõra mehega

Täiesti uskumatu, milleks mõned inimesed võimelised on – Pariisis arreteeriti paar päeva tagasi 54aastane mees, kes sundis oma abikaasat seksima 2 742 võhivõõra mehega ja seda nelja aasta jooksul. Mees teenis sellega 6928 eurot kuus ja nüüd võib teda oodata 10 aastat vangistust.

Täiesti uskumatu, milleks mõned inimesed võimelised on – Pariisis arreteeriti paar päeva tagasi 54aastane mees, kes sundis oma abikaasat seksima 2742 võhivõõra mehega ja seda nelja aasta jooksul. Mees teenis sellega 6928 eurot kuus ja nüüd võib teda oodata 10 aastat vangistust.

Seaduslikel põhjustel mehe nime avaldada ei tohi, ent kindel on see, et ta sundis oma 46aastast abikaasat kodus kliente vastu võtma ja nendega seksuaalvahekorras olema. Mees ise istus samal ajal maja ees autos ja sageli pidi koos temaga autos ootama ka abielupaari viieaastane laps. 

Ta kasutas oma naise kallal vaimset vägivalda ning sundis teda seksima ka meestega, kes võisid vägivaldsed olla.

Kuigi Prantsusmaal on prostitustioon seaduslik, et tohi sellega äri teha, kuid täpselt sellega 54aastane mees tegeles. Väidetavalt kasutas ta klientide otsimiseks erinevaid veebisaite ja nüüd ootab teda ees kuni kümme aastat vangistust. Hetkel viibib mees vabaduses, sest ta lasti kautsjoni vastu vabaks – kes selle summa maksis, pole teada.

Naisele süüdistust ei esitatud.

Allikas: Dailymail.co.uk