Halle Berry ei taha enam kunagi abielluda

Kaks korda lahutanud näitlejanna Halle Berry ei usu, et tema praegune suhe igavesti kestab, kirjutab Femalefirst.

Kaks korda lahutanud näitlejanna Halle Berry ei usu, et tema praegune suhe igavesti kestab, kirjutab Femalefirst.

Berryl on modellist kallima Gabriel Aubryga 15-kuune tütar Nahla, kuid uuesti abielluda naine ei kavatse. Näitlejanna sõnas, et nurjunud suhted on talt igaveseks abiellumise isu ära võtnud.

„Ma tean nüüd palju paremini, mida suhtes olemine tähendab, mis on ka põhjuseks, miks ma ei abiellu enam kunagi,“ kinnitas õnnelikus suhtes olev Halle. „Gabrielil ja minul on suurepärane partnerlus ja armas tütar. Kuid ma olin juba eelmises suhtes nii rumal, et öelda: „Selle inimesega jään ma igavesti kokku.“ Ja hiljem mõistsin, et ma ei ole kindel, kas igavesti on üldse võimalik.“

Tõmmu kaunitari sõnul elavad nad Gabrieliga parema meelega päev korraga, püüdes olla parimad vanemad oma tütrele ja üldse võimalikult head inimesed. Kuigi Hallel pole abiellumisoovi, tahab 42-aastane iludus oma 33-aastase kallimaga veel lapsi.

„Emadus on alati minu jaoks esmatähtis, eriti kuna sain oma esimese lapse, kui olin 41. Olen liiga kaua ainult endale elanud, nüüd on Nahla minu jaoks esikohal. Sa arvad, et tead, mis armastus on, aga siis saad lapse ja avastad enda jaoks tingimusteta emaarmastuse, “ rääkis Berry.

 

 

Anu Lohk

Buduaar.ee