HALLE BERRY PALJASTAS ühe asja, mida ta iialgi ei teeks

shutterstock

etcanada

54-aastane näitlejatar Halle Berry rääkis oma kohtinguelust "Bad & Booshy" nimelises Instagrami sarjas. Saatejuht Lindsay Flores küsis staarilt kas naine läheks kunagi kohtama oma sõbra endise kaaslasega.

“On suur patt seda teha. Ma arvan, et see pole viisakas. Usun, et minu hingesugulane pole inimene, kes on olnud varasemalt koos minu sõbraga,” vastas Berry.

Flores jätkas uurimist, et aga kui sõber on selle inimesega vaid paar korda väljas käinud, kuid Berry ei muutnud oma meelt.

“Kui mu sõber on selle inimesega kohtamas käinud, siis ma ei vaata seda inimest sama pilguga. Nii see minu jaoks on ja olen selline naine. Maailmas on piisavalt mehi kelle vahel valida. Milleks valida sõbra endist?”

Lisaks sellele, et Berry on tuntust kogunud Bondi tüdrukuna, on ta kaasa löönud ka  filmis “John Wick 3: Parabellum,” kus adrenaliinist pulbitseva märulisarja kolmandas osas pakutakse supermõrtsuka John Wicki eest 14 miljonit dollarit ning teda asub jahtima terve pearahaküttide armee. Vaata filmi Go3 voogedastusplatvormilt SIIT.