Hannah’i uus eestikeelne album ja kontserttuur „Õige Tasa – Ballaadid”

15. novembril jõudis müügile Hannah’i uus eestikeelne album „Õige Tasa – Ballaadid“. Seoses sellega toimub ka üle-eestiline kontserttuur.


 

15. novembril jõudis müügile Hannah’i uus eestikeelne album „Õige Tasa – Ballaadid“. Seoses sellega toimub ka üle-eestiline kontserttuur.

Hannah’i album „Õige Tasa – Ballaadid“ on jätk lauljatari eelmistele ballaadi-plaatidele. Lihtne ja puhas, siiras ja südamest. Kõik 12 lugu on Hannah’i enda sulest ning esitatud klaveri saatel, plaadile annavad värvi noored ja andekad muusikud – kitarrist Taavi Langi, Andreas Lend tšellol ning Henno Kelp bassil. Tegemist on lauljatari juba seitsmenda kauamängivaga.

Hannah, kelle eelmisest eestikeelsest albumist on möödas kuus aastat ning kelle viimased saavutused jäävad Inglismaale, tunnistab, et uue ballaadikogumiku ideed on ta südames kandnud juba pikka aega. Ta on väga õnnelik, et mõte lõpuks ka teoks sai ning et tal on jõulu eel võimalik oma sõpru ja fänne uute lauludega rõõmustada.

Üle pika aja saab lauljatari ka kodumaal laulmas kuulda. Kontserttuuri raames esitab Hannah endakirjutatud lugusid klaveril – just nii, nagu need sünnivad.

 
Kontsertide toimumise ajad:
T 30. nov TARTU Jaani kirik
K 01. dets KURESSAARE Laurentiuse kirik
N 02. dets PAIDE Püha Risti kirik
R 03. dets PÄRNU Eliisabeti kirik
L 04. dets VIIMSI Püha Jaakobi kirik
T 07. dets TALLINN, Vene teater
K 08. dets HAAPSALU Toomkirik
N 09. dets RAKVERE Kolmainu kirik
R 10. dets JÕHVI Mihkli kirik
L 11. dets VILJANDI Jaani kirik

Piletid müügil Piletilevi punktides üle Eesti – www.piletilevi.ee 
 
Buduaar.ee