Hannaliisa Uusma: Mehed ajavad sõbrannad tülli

Buduaar uuris Eesti ühe kuumima muusikaprojekti HU? lauljalt Hannaliisa Uusmaalt, et mis on tema arvates peamine põhjus, miks head sõbrannad tülli lähevad? Hannaliisa Uusmaa: Ma arvan, et enamus sõbrannad lähevad tülli meeste pärast! Näiteks on kaks head sõbrannat ning ühel neist on mees. Mingil hetkel hakkab see mees külge lööma teisele sõbrannale ja läheb teise juurde. Samamoodi võib olla sõbrannadel see, et nad hakkavad üksteise mehi üle lööma. Neid võimalusi võib olla väga palju erinevaid, aga usun küll, et enamus suuri tülisid tuleb just meeste pärast.

Buduaar uuris Eesti ühe kuumima muusikaprojekti HU? lauljalt Hannaliisa Uusmaalt, et mis on tema arvates peamine põhjus, miks head sõbrannad tülli lähevad?

Hannaliisa Uusmaa: Ma arvan, et enamus sõbrannad lähevad tülli meeste pärast! Näiteks on kaks head sõbrannat ning ühel neist on mees. Mingil hetkel hakkab see mees külge lööma teisele sõbrannale ja läheb teise juurde. Samamoodi võib olla sõbrannadel see, et nad hakkavad üksteise mehi üle lööma. Neid võimalusi võib olla väga palju erinevaid, aga usun küll, et enamus suuri tülisid tuleb just meeste pärast.

Buduaar uuris ka oma veebi lugejatelt, et mis ajab sõbrannad kõige enam omavahel tülli?
31,4% arvas, et veenev põhjus on see, kui sõbrannat ei saa usaldada. Veidi vähem – 27,5% arvas, et tülli minnakse siis, kui sõbranna räägib sind taga. 18,1% arvab, et võimalik põhjus võiks olla see, kui vallalistest sõbrannadest üks leiab armsama. Vaid 12,5% lugejatest usub, et tüli põhjus võiks olla sarnane meestemaitse ning 10,6% seda, kui sõbrannadel on erinevad sissetulekud.

/Toimetas: Merlyn Uusküla/