Hannes Tamjärv ja Dina Tertsus said tütre

Hansapanga ja Rocca al Mare eliitkooli asutajat Hannes Tamjärve (46) ootavad ees veelgi tegusamad ja toredamad ajad — ta elukaaslane Dina Tertus (30) tõi mai keskel ilmale vahva tüdrukutirtsu, vahendab ajakiri Kroonika. Dina ja Hannes on paar olnud juba tükk aega, kuid veel hiljuti elati eraldi. Kuuldavasti lasi Tamjärv kallimale Tiskresse lausa omaette maja ehitada. Dina on õppinud Tallinna Pedagoogilises Instituudis ja praegu täiendab ta end akadeemias Nord bakalaureuseastmes psühholoogia alal. Paari tuttavad räägivad, et värske papa kavatseb isapuhkust võtta, et Dina saaks südamerahuga koolis edasi käia. Nii Hannesele kui Dinale on see teine laps. Hannesel on varasemast suhtest meedia- ja moeäris tegutseva Pille Pihlamäega teismeline tütar Laura ja Dinal on eelmisest abielust 11-aastane tütar Lisa-Maria, kes õpib Rocca al Mare gümnaasiumis.

Hansapanga ja Rocca al Mare eliitkooli asutajat Hannes Tamjärve (46) ootavad ees veelgi tegusamad ja toredamad ajad — ta elukaaslane Dina Tertsus (30) tõi mai keskel ilmale vahva tüdrukutirtsu, vahendab ajakiri Kroonika.

Dina ja Hannes on paar olnud juba tükk aega, kuid veel hiljuti elati eraldi. Kuuldavasti lasi Tamjärv kallimale Tiskresse lausa omaette maja ehitada. Dina on õppinud Tallinna Pedagoogilises Instituudis ja praegu täiendab ta end akadeemias Nord bakalaureuseastmes psühholoogia alal. Paari tuttavad räägivad, et värske papa kavatseb isapuhkust võtta, et Dina saaks südamerahuga koolis edasi käia.

Nii Hannesele kui Dinale on see teine laps. Hannesel on varasemast suhtest meedia- ja moeäris tegutseva Pille Pihlamäega teismeline tütar Laura ja Dinal on eelmisest abielust 11-aastane tütar Lisa-Maria, kes õpib Rocca al Mare gümnaasiumis.

Buduaar soovib värsketele vanematele PALJU ÕNNE! 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/