Harrastad fotograafiat ja oled hea suhtleja? Siin on sulle suveks tööpakkumine!

6 kommentaari
Harrastad fotograafiat ja oled hea suhtleja? Siin on sulle suveks tööpakkumine!

Suvi koputab kohe uksele, ning sina ikka  veel ei tea, mida suvega pihta hakata? Tahaks nagu raha teenida, aga ei tahaks hommikust õhtuni tööd rügada. Tahaks käia lahedatel üritustel, aga kuidagi imelik on niisama sinna minna? Buduaar annab sulle põhjuse seda teha ning on nõus selle eest ka tasu maksma. Kui sa oled hea suhtleja ja omad vähemalt algteadmisi fotograafiast ning oled ka keskmisest parema fotokaamera omanik, siis pakume sulle suveks teenimisvõimalust Buduaari kaasautorina-fotoreporterina.

Suvi koputab kohe uksele, ning sina ikka  veel ei tea, mida suvega pihta hakata? Tahaks nagu raha teenida, aga ei tahaks hommikust õhtuni tööd rügada. Tahaks käia lahedatel üritustel, aga kuidagi imelik on niisama sinna minna? Nüüd võib sul tekkida võimalus veeta samaaegselt aega oma hobiga tegeledes, ning teenida sellega ka raha. Kui sa oled hea suhtleja ja omad vähemalt algteadmisi fotograafiast ning oled ka keskmisest parema fotokaamera omanik, siis pakume sulle suveks teenimisvõimalust Buduaari kaasautorina-fotoreporterina.

Meile huvipakkuvad piirkonnad on Tallinn, Pärnu, Tartu ja Kuressaare ning tööperiood on juunist augustini. Töö on osalise koormusega ning tasu sõltub töömahust. Seetõttu sobib seda tööd tegema ideaalselt ka tubli koolilaps või ülikoolist vaheaega nautiv tudeng.

Kandidaadilt eeldame:

*vanust vähemalt 17 aastat

* oma fototehnika olemasolu, pildistamise kogemusi ja arvutikasutamise võimalust

* huvi moe- ja ilumaailma vastu

* oskus kirjutada ja kirjeldada (st anda ülevaadet üritustest, mida tuleb kajastada) 

* kohusetundlikkust ja taktitunnet

* seltskondlikkust ja suhtlemisjulgust

Kui vastad kõikidele nendele tingimusele ja sa tead, et lisaks huvile ja tahtmisele on sul ka suvel aega sellega tegeleda, siis palun saada meile oma cv aadressile info@buduaar.ee.

Lisa ka info, mis marki fotokaamera sul on ning milline on sinu kogemus piltide tegemisel (kasuks tuleb link või viide tehtud fotodele). Lisaks huvitab meid sinu elukoht (st kus linnas või piirkonnas teeksid tööd), vanus, keelteoskus ja üldiselt võid lisada kõike seda infot, mis kinnitab, et oled meile õige kaastöötaja.

Täname ette kõiki, kes huvi üles näitavad ning vabandame ette, et vastame vaid neile,  kes meie meelest on sobivad kandidaadid.

 

Buduaar.ee