Hästi varjatud saladus minevikust: Jennifer hülgas Bradi

17 kommentaari
Hästi varjatud saladus minevikust: Jennifer hülgas Bradi

Värske ajakiri The Enquirer väidab  teadvat põhjust, miks unistuste paar Jennifer Aniston ja Brad Pitt aastate eest lahku läksid. Jutud ja arvamused, justkui oleks 4.5 aastat kestnud suhte purunemise põhjuseks Angelina Jolie, ei vasta tõele.

Värske ajakiri The Enquirer väidab  teadvat põhjust, miks unistuste paar Jennifer Aniston ja Brad Pitt aastate eest lahku läksid. Jutud ja arvamused, justkui oleks 4.5 aastat kestnud suhte purunemise põhjuseks Angelina Jolie, kellega Brad oma naist pettis, ei vasta tõele.

Jenniferi ja Bradi poolt kiivalt varjatud saladus, miks nad lahku läksid, on hakanud meediasse imbuma. Jutupaunikuks osutus Jenniferi hea sõbranna ja laulja Sheryl Crow, kes teates, et lahkumineku algatas Jennifer.  
Jen oli abielule pühendunud, aga Brad otsis vastust küsimusele, kes ta on.  Kui Jen sai aru, et neil on erinevad soovid ja arusaamad, otsustas ta suhte lõpetada. Ja alles seejärel leidis Brad lohutust Angelinast.

Nagu tihti lahkuminekute puhul juhtub, leiavad mehed kiiremini uue kaaslase kui naised. Nii läks ka Bradiga, kelle esimesest ettejuhtuvast armusuhtest sai tema elu uus armastus, kelleks osutus filmi kaasnäitleja Angelina Jolie, kes juhtumisi on ka maailma seksikaim ja ihaldusväärseim naine. 
Bradi ja Jenniferi suhte lõppemisest on möödas varsti juba 5 aastat, aga Jennifer pole siiani õiget kaaslast leidnud. Seevastu on Bradil Angelinaga lisaks lapsendatud lastele ka kolm ühist last soetatud.

Huvitav, kui see tõele vastab, siis miks on Jennifer neli aastat ohvrit mänginud ja jätnud mulje, justkui teda jäeti maha?