Heategevusoksjon! Osta glamuuritari musi, tippfotograafi fotosessioon või fitnessmodelli trennivarustus

Heategevusoksjon! Osta glamuuritari musi, tippfotograafi fotosessioon või fitnessmodelli trennivarustus

Pealinna populaarseim ööklubi Teater on võtnud nõuks koostöös sõpradega koguda raha Haiba lastekodule. Raha heategevuseks kogutakse nii eeloleval reedel 21.12 ööklubis Teater toimuval heategevuspeol , kui ka kõige populaarsemas ilu- ja moekauba kauplemiskeskkonnas B-Turul, kus toimuvad Buduaari abil järgmise 14 päeva jooksul erinevad oksjonid. Kõikide oksjonite alghind on €0, oksjoni kestvus on 10 päeva ning pakkumise samm on €0.5.

Pealinna populaarseim ööklubi Teater on võtnud nõuks koostöös sõpradega koguda raha Haiba lastekodule. Raha heategevuseks kogutakse nii eeloleval reedel 21.12 ööklubis Teater toimuval heategevuspeol , kui ka kõige populaarsemas ilu- ja moekauba kauplemiskeskkonnas B-Turul, kus toimuvad Buduaari abil järgmise 14 päeva jooksul erinevad oksjonid. Kõikide oksjonite alghind on €0, oksjoni kestvus on 10 päeva ning pakkumise samm on €0.5.

Esimesed pakkumised on oksjonil juba alanud ning eriti magus kink igale naisele on kahtlemata tippfotograaf Ardo Kaljuvee fotosessioon. Ihaldusväärse kingi on välja pannud ka glamuuritar ja “Blondid veinimõisas” staar Jana Pulk, kes müüb heategevuse nimel maha oma musi koos kristallklaasiga. Osta saab ka ööklubi Teater stiilse programmijuhi Nataly Panti õhtukleidi, turundusjuhi, pokkerikaunitari ja modelli Evely Ventsli kleidikese, eduka fitness modelli Egle Eller- Nabi treeningkomplekti, mis sisaldab uhiuusi tossusid, toppi ja pükse, ning Buduaari juhi Marge Rahu päikeseprillid, mis esmalt kuulusid maailmakuulusale modellile Carmen Kassile. Neile, kes oskavad hinnata head muusikat, on aga oksjonile jõudnud Tanja Mihhailova personaalse pühendusega ülivärske CD.

Kui sinul on jõuluaja heategu veel tegemata, siis nüüd on sul võimalus samaaegselt üks heategu korda saata ning endale või sõbrannale jõulukingiks midagi originaalset soetada.

Heategevuslikul oksjonil Haiba lastekodu heaks müüdavate asjade pakkumistega tutvuma pääsed otse SIIT ning oma pakkumise tegemiseks pead end kasutajana sisse logima. 

Piilu meie oksjonikeskonda ka homme, sest siis on veel mõned heategevusoksjonid lisandunud.

 

Buduaar.ee