Heather Mills kolib Prantsusmaale või USA-sse

Paul McCartney´st lahutav Heather Mills (40) tahab
niipea, kui tema pikk ja keeruline lahutusprotsess lõpu leiab, kodumaa
tolmu oma jalgadelt pühkida. Endine modell, kellel on Paul McCartneyga
nelja-aastane tütar Beatrice, tunneb, et ta on Inglismaal sedavõrd vihatud, et peab sealt lahkuma, vahendab FemaleFirst.

Paul McCartney´st lahutav Heather Mills (40) tahab niipea, kui tema pikk ja keeruline lahutusprotsess lõpu leiab, kodumaa tolmu oma jalgadelt pühkida. Endine modell, kellel on Paul McCartneyga nelja-aastane tütar Beatrice, tunneb, et ta on Inglismaal sedavõrd vihatud, et peab sealt lahkuma, vahendab FemaleFirst.

Ka Heatheri 60-aastane isa Mark Mills teatas: „Heather ei jää siia riiki. Ta teab, et kõik teda vihkavad.” Isa arvab, et tütar kolib Prantusmaale või USAsse ning püüab vaikselt tähelepanu keskpunktist kaduda. Pauli ja Heatheri lahutusprotsess on jõudnud kuulduste kohaselt staadiumisse, kus mõlemad pooled on valmis mõistlikeks läbirääkimisteks.

Pauli peaks varandust olema 825 millionit naela.
Heather nõuab kompensatsiooniks Paulilt 60 miljonit naela, Paul on naisele valmis pakkuma aga vaid 10 miljonit. Samuti on üks valulisemaid punkte see, et Heather keeldub alla kirjutamast lepingule, mis keelab tal oma kooselust Pauliga avalikkusele rääkimast.

 

Pilt: Scanpix

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/