Heidi Klum hoiab armuelu värskena

  Heidi Klum on olnud Sealiga abielus kolm aastat, aga talle tundub endiselt, et nad on alles äsja abiellunud.   

Heidi Klum on olnud Sealiga abielus kolm aastat, aga talle tundub endiselt, et nad on alles äsja abiellunud. 

Klum rääkis ajakirja In Style värskes numbris järgmist: “Mõnikord ma laman voodis ja mõtlen, et Seal lamab mu kõrval, mida tema küll siin teeb. Mu näole tuleb koheselt naeratus. Meie mesinädalate periood ei ole kindlasti veel läbi.”

35-aastane Heidi rääkis, kuidas ta 45-aastase Sealiga oma suhet värskena hoiab. “Meil on kohtinguõhtud. Me lähme välja sööma ja kinno. Meile meeldib romantika. Mõned inimesed ärkavad hommikul üles ja keeravad selja, kui nad on oma kaaslast märganud. Meie nii ei tee.”

Klum on tänulik oma mehele, sest ta leidis tema abil parema stiili. “Ma olen stiilsemaks läinud oma abikaasa kõrval. Ma tegin alati tema kulul nalja, sest tal on nii palju nahktagisid, jakke ja jalanõusid. Aga ta näeb kuum välja. Ja ma tahan tema jaoks kena olla.”

Project Runway saatejuht rääkis ka sellest, et nad laulavad koos abikaasaga, neile meeldib samasugune muusika. “Me laulame koguaeg. Ta pööritab alati silmi, sest ma laulan mööda. Aga ma tean, et ta ka naerab selle üle. Ma ei ole laulja. Kõik ei ole Sealid.”

Kärt Teorein

toimetaja