HEIDI KLUM USUB, et tema ilu saladuseks on 5 korda päevas vahekorras olemine

HEIDI KLUM USUB, et tema ilu saladuseks on 5 korda päevas vahekorras olemine

Radar Online sõnul usub supermodell Heidi Klum, et tema nooruslikkuse saladus peitub selles, mitu korda päevas ta vahekorras on. Just seetõttu nõuab ta kõikidelt oma meestelt seksi vähemalt viis korda päevas. 

Allika väitel on Heidi koos vaid nende meestega, kes tema vajadusi suudavad rahuldada ning asukoht ei mängi tema jaoks mingit rolli. “Heidi tahab oma nooruslikkust ära kasutada seni, kuni tal selleks võimalus on,” sõnas allikas. 

44-aastane supermodell on tuntud selle poolest, et on suhtes vaid endast tunduvalt nooremate meestega. Kaks korda lahutatud ja nelja lapse ema on ka praegu suhtes kõigest 28-aastase muusiku Tom Kaulitziga.

Allikas lisas, et Heidi peab ka päevikut, kuhu märgib üles, mitu korda päevas mehed talle seksuaalset rahuldust pakuvad. “Kui nad ei suuda tema miinimumnõuetest kinni pidada, siis ta vahetab mehe teise vastu välja. Mitmed mehed on palunud, et Heidi oma soovidega tagasi tõmbaks, kuid see on ta ainult vihale ajanud ning seejärel on ta meeste võimekuse kahtluse alla seadnud.”

Sarnased artiklid