Heidy Purga võttis Mart Sanderi koha superstaari-saates

Heidy Purga võttis Mart Sanderi koha superstaari-saates

Mart Sanderit sel pühapäeval saates „Eesti otsib superstaari“ kohtunike laua taga ei näe, tema koha võtab sisse superstaarisaate kahe esimese hooaja säravaim kohtunik Heidy Purga. Mart Sander juhatab aga laval Bel-Etage swing-orkestrit, mis saadab finaliste traditsioonilises bigbandivoorus.

Mart Sanderit sel pühapäeval saates „Eesti otsib superstaari“ kohtunike laua taga ei näe, tema koha võtab sisse superstaari-saate kahe esimese hooaja säravaim kohtunik Heidy Purga. Mart Sander juhatab aga laval Bel-Etage swing-orkestrit, mis saadab finaliste traditsioonilises bigbändivoorus.

Purga sõnul on finalistid talle sel hooajal  jätnud väga edasipüüdliku mulje. “Võib-olla on selline võitlusjanu olnud igal hooajal, aga enne orkestrivooru pole ma seda nii jõuliselt varem täheldanud. Lahe on see, et kõik finalistid on suhteliselt eriilmelised nii stiililt kui ka oma vokaalsetelt võimetelt,“ rääkis Purga. 

Naise sõnul on bigbändivooru küllaltki keeruline hinnata, kuna see on lauljatele väga uudne olukord ning nii mõnigi pannakse selle läbi ilmselt kõvasti proovile. Eeloleval pühapäeval ootab Purga aga ennekõike ausaid esinemisi.

Vaata allpool ka pilte kõigist kuuest finalistist, kes bigbändivoorus osalevad! Kellele hoiad pöialt Sina?

 

Sarnased artiklid