Heiki Valner: mulle meeldivad naised, kes on võimalikult palju oma laste kõrval

2 kommentaari
Heiki Valner: mulle meeldivad naised, kes on võimalikult palju oma laste kõrval

Buduaar jätkab küsitlust, mida arvavad Eesti mehed sellest, kui kaua võib naine lapsega koju jääda.  

Buduaar jätkab küsitlust, mida arvavad Eesti mehed sellest, kui kaua võib naine lapsega koju jääda.  

TV3 reporter Heiki Valner ütles, et ta on kohanud mõlemat tüüpi naisi – nii neid, kes lähevad beebi kõrvalt kohe tööle, kui neid, kes on lapsega kodus mitu aastat. “Tuleb tunnistada, et isiklikult mulle meeldivad küll need emmed ja ka issid, kes laste kõrval võimalikult palju on. See muidugi ei tähenda seda, et emast peaks saama koduori, aga sellised naised, kes juba paar kuud pärast sünnitust või veel varem hädaldama kukuvad, et a la „ma lähen hulluks“, „seinad kukuvad peale“, „ma suuda rohkem siin passida“, „ma olen justkui lõksus“, „oli mul seda jama vaja“ jne, tekitavad tõtt-öelda kummastust!”

Valner küsib, et mida paganat naine pere siis lõi ja lapsed sünnitas, kui nendest on vaja kohe kiiresti-kiiresti võimalikult kaugele saada. “Enamik meist pole sündinud kuldlusikas suus ja tööl käimine on paratamatus. Ometigi tasuks mõelda sellele, et tegelikult kasvavad lapsed enneolematult kiiresti ja iga nendega veedetud hetk on kulda väärt. Näen seda kasvõi enda lastelaste pealt. Pärtel ja Norah on juba neljased ja Johan paneb paari nädala pärast tordile juba 2 küünalt,” rääkis armastatud reporter.

Ta ütles, et viimased neli aastat lastelastega on tema jaoks möödunud sama märkamatult kui üks magus unenägu.

Valner lisas pisut irooniliselt, kuid rõõmsalt “Nii et kui pere rahaasjad vähegi kannatavad, siis töötada jõuate pärast pensioniea jätkuvat tõstmist surmani ning ilmselt ka pärast seda veel küll ja küll!” 

 

Katrin Lust