Heili Klandorf: “Tänavune tantsusaade tuleb võimsam, kui kunagi varem.”

Peagi, peagi on algamas uus hooaeg saates „Tantsud tähtedega“. Ülimenukas saatesari, mis naelutas eelmine aasta telerite ette rekordarv vaatajaid, on tänavu veel suurejoonelisem ja võimsam. Buduaari sihikule jäi Heili Klandorf, Kanal 2 avalike suhete juht ja ”Tantsud tähtedega" saate konsultant.

Peagi, peagi on algamas uus hooaeg saates „Tantsud tähtedega“. Ülimenukas saatesari, mis naelutas eelmine aasta telerite ette rekordarv vaatajaid, on tänavu veel suurejoonelisem ja võimsam. Buduaari sihikule jäi Heili Klandorf, Kanal 2 avalike suhete juht ja ”Tantsud tähtedega” saate konsultant.

”Kindlasti pakub uus hooaeg rohkelt üllatusi ja muutusi kõigis ridades-alates saatejuhtidest ja lõpetades loomulikult tähtedega. Ka saates endas tuleb uuendusi, aga sellest on veel veidi vara rääkida,” sõnas Heili.

Kui eelmine aasta toimusid saatelindistused Tööstuse tänaval vanas tehasehoones, siis sellel aastal kolitakse Kanal 2 hiigelsuurde stuudiosse (850 m2). Hoone asub sama tänava kompleksis, kuid on hulga ruumikam ja mugavam. Selles stuudios saavad saatetegijad kaasata suurema hulga publikut.

Heili sõnul on tänavune žürii üllatusterohke just tänu persoonidele, kes hindamiskomisjoni kuuluvad. ”Kui peaksin iseloomustama Ants Taela ja Merle Klandorfi kõrval kahte uut liiget, siis ütleksin nii, et Riina Suhotskaja on temperamentne ja särav naine, kelle mõnigi otsekohene ütlemine ja emotsionaalsus toovad saatesse kindlasti ohtralt vürtsi. Märt Agu on endine võistlustantsija, tänane tunnustatud koreograaf, kellel on käsil oma tantsustuudio avamine. Tema elu on olnud tants juba lapsest peale (Märdi isa on traagiliselt hukkunud koreograaf, õppejõud ja tantsija Mait Agu). Tal on väga kindel oma arvamus ja osav sõnaseade. Usun, et uus žürii on igati atraktiivne ja veidi teistmoodi, kui varasematel aastatel,” rääkis Heili.
Küsimuse peale, miks ei ole tänavuses žüriikoosseisus Jüri Naela, teab Heili rääkida, et Jüri viibib õpingutel Londonis.

Treeneritest rääkides teatab Heili, et kui eelmisel aastal vahetus vaid üks treener, siis sel aastal näeme ka treenerite ridades mitmeid uusi noori inimesi. Kui kergitada saladuseloori Eesti staaride küsimuses, siis saate kõik osalejad on Eesti tuntud inimesed. ”Oleme komplekteerinud meeskonna nii, et igale vanusele ja maitsele on midagi ja kindlasti on nende seas ka selliseid, keda iga eestlane peaks une pealt teadma,” arvas Kanal 2 avalike suhete juht Heili Klandorf.

 

/Leemet Prits/