Helena-Reet aitab käivitada Buduaari uut projekti – Beebibuduaari

34 kommentaari

Buduaar.ee endine  peatoimetaja Helena-Reet Ennet, kes kuu aja eest  andis veebiajakirja peatoimetaja töö üle Merlyn Uuskülale, on vaatamata beebiootusele tegevuses olnud, aidates  käivitada Buduaari uut projekti. Nimelt on tänasest taasavatud uuenenud Beebibuduaar, mida Helena-Reet juhatab, sest kes veel suudaks paremini orienteeruda selles maailmas, kui mitte väikese tüdruku ema ja beebiootel naine.

Buduaar.ee endine peatoimetaja Helena-Reet Ennet, kes kuu aja eest andis meie veebiajakirja peatoimetaja töö üle Merlyn Uuskülale, on vaatamata beebiootusele tegevuses olnud, aidates käivitada Buduaari uut projekti. Nimelt on tänasest taasavatud uuenenud Beebibuduaar, mida Helena-Reet juhatab, sest kes veel suudaks paremini orienteeruda selles maailmas, kui mitte väikese tüdruku ema ja beebiootel naine. "Mitte ühegi maailma rikkuse vastu ei vahetaks seda tunnet, mis täna minu hinges on", kirjutab Helena-Reet oma Beebibuduaari esimeses kolumnis. "Mees, peagi kahe-aastaseks saav tütreke, oma kodu, lähedaste toetus, üksmeel, rahu, stabiilsus… Ja veel üks tibuke kõhus, varsti-varsti sündimas. Dämit, on ikka hea tunne küll".
Beebibuduaar on mõeldud eelkõige väikeste laste emadele ja lapseootel naistele. Kuigi osad teemad on dubleeritud Buduaar.ee lehelt, siis Beebibuduaari jõuavad vaid pere ja lastega seotud teemad ning see on tore koht, kus loodetavasti hakkab koos käima palju noori emasid. Siin saad lugeda rasedusest, sünnitusest ja beebidest, otsida beebide sobivat nime, arvutada lapse sünnikuupäeva ja vahetada muljeid teiste emadega.
Viimaseid kuid beebiootel Helena- Reet hakkab iganädalaselt Beebibuduaaris kirjutama oma beebiootusest ning vahendama teile ka teiste rohkem ja vähem tuntud naiste ja meeste mõtteid ning kogemusi lapsevanemana.

Hetkel on Beebibuduaaris testperiood, ehk siis kõik asjad ei toimi veel ideaalselt ning kõik uus ja huvitav ei ole veel lugejatele avatud. Kui sul on häid ideid ja ettepanekuid, mida sooviksid Beebibuduaaris näha ja lugeda, siis anna sellest meile kindlasti teada kirjutades aadressile helenareet@buduaar.ee . Samuti on väga oodatud kõik kaastööd, mis jutustavad sinu kogemustest, rõõmudest ja muredest emana või oodates beebit. Beebibuduaari leiad aadressilt www.buduaar.ee/beebi .

 

/Marge Rahu/