Helena-Reet saab mais teist korda emaks

Buduaari peatoimetaja Helena-Reet Ennet ja tema kihlatu Margus Pärn saavad mai lõpus oma teise lapse. Paari esimene laps, tütar Estella sündis samuti mais ja on hetkel 1.8 aastane.

Buduaari peatoimetaja Helena-Reet Ennet ja tema kihlatu Margus Pärn saavad mai lõpus oma teise lapse. Paari esimene laps, tütar Estella sündis samuti mais ja on hetkel 1.8 aastane. Seda, kas seekord on tulekul poiss või tüdruk vanemad ei tea. "Sugu ei oska veel kahjuks öelda. Sellel neljapäeval on ultraheli, võimalik, et siis selgub midagi. Ma ise ei teagi nüüd kumba ma rohkem tahan. Mulle meeldivad tüdrukud rohkem, aga kuna mul tüdruk juba on, siis pole ka poja vastu midagi… peaasi, et terve oleks!" ütles Helena-Reet Buduaarile.

Küsimusele, kas rasedus on möödunud kergelt, vastas Helena-Reet, et ei saa õieti arugi et rase on ja lisas naerdes: "Loomulikult kui välimus välja jätta" ning ei läinud ka kaua, kui lisas veel: "no ja tujutsemised samuti".

Samas teatas ta rõõmsalt, et elu on jälle täis ootust ja põnevust ning et saab jälle mööda beebipoode rallida ning teise lapse tuba sisustama hakata. "Oleme Margusega väga õnnelikud, et meile on nii palju õnne antud!"

Helena-Reet on teinud Estellast ka lühivideo, mida näed siit: