HERTSOGINNA MEGHAN sai väga erilise kingituse

Prints Harry ja Meghan Markle abiellusid peaaegu kuu aega tagasi, täpsemalt 19. mail ning tänaseks on läbi ka paari mesinädalad. Meghan elab oma uude rolli sisse ja hiljuti tuli tal vastu võtta ka üsnagi närvipinget pakkuv väljakutse - minna ametikohustust täitma ilma Harry juuresolekuta.

Prints Harry ja Meghan Markle abiellusid peaaegu kuu aega tagasi, täpsemalt 19. mail ning tänaseks on läbi ka paari mesinädalad. Meghan elab oma uude rolli sisse ja hiljuti tuli tal vastu võtta ka üsnagi närvipinget pakkuv väljakutse – minna ametikohustust täitma ilma Harry juuresolekuta.

Nimelt siirdus kuninganna Elizabeth II mõned päevad tagasi visiidile Loode-Inglismaal ning kaasa võttis ta endaga ei kellegi muu kui hertsoginna Meghani.

Meghan sai visiidile minekuks kuningannalt vägagi hinnalise ja üllatusliku kingituse, mis näitab, et ta on tõepoolest kuninglikku perekonda vastu võetud.

Elizabeth II kinkis Meghanile hinnalised kõrvarõngad, mis meenutavad stiililt tema enda tavapärast valikut. Kuninganna Elizabeth II armastab väga pärlkõrvarõngaid ning teda ei näe mitte kunagi ilma eheteta.

Meghan sai visiidil kenasti hakkama, kuigi kriitilised pilgud väidavad siiski, et ta oli liiga närviline ning eksis mitme etiketireegli vastu. 

Vaata pilte Meghani kõrvarõngastest siin.