Heti Tulve alustas heategevust projektiga ”Aita ja Võida”

Heti Tulve alustas heategevust projektiga ”Aita ja Võida”

Heti Tulve, kes on tuntud TV3-st saate Teler.TV saatejuhina, on koostöös ööklubiga Marat hakkama saanud heategevusprojektiga „Aita ja Võida“, mille meediajuhiks ta ise on.

Heti Tulve, kes on tuntud TV3-st saate teler.TV saatejuhina, on koostöös ööklubiga Marat hakkama saanud heategevusprojektiga „Aita ja Võida“, mille meediajuhiks ta ise on.

Kõik sai alguse tänu ööklubi Marat juhile Jane Marksalile, kes tundis, et soovib oma ettevõttega võtta rohkem sotsiaalset vastutust ja aidata neid, kes seda vajavad. Kuulnud väikese Nora lugu, läks see talle väga südamesse ning nõnda tekkiski soov last aidata.

Projekti patroon on lauljatar Eda-Ines Etti, kes on alates 2004. aastast MTÜ Audiere üks asutajaliikmetest. Inese koostöö Audierega sai alguse viis aastat tagasi, kui korjati raha väikesele Otile, et poiss saaks endale vajaliku operatsiooni ning kõrvaimplantaadi. Inese vanavanemad olid kurtide koolis õpetajad, seega on lauljatar kurtide ning kurtusega päris palju kokku puutunud.

„Nora toetamine ning projektile „Aita ja Võida“ raha annetamine on imelihtne – tuleb soetada pilet ööklubist Marat kas läbi Piletilevi müügipunktide või Piletilevi online´i kaudu. Marat annetab igalt 125-krooniselt piletilt viis krooni Norale.  Kellel võimalusi rohkem, võivad osta 225-kroonise pileti, sellest läheb sada krooni Nora toetuseks,“ kommenteerib Heti Buduaarile.

Lisainfot saab : www.aitajavoida.eu

 

Autor : Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja