Heti Tulve kaltsukates ei sobra

“Ma suhtun secondhand poodidesse väga üldiselt. Teinekord võib sealt päris vahvaid asju leida, kuid mina kasutatud riiete poode väga tihedalt ei külasta,” räägib Heti Tulve Buduaarile.

“Ma suhtun secondhand poodidesse väga üldiselt. Teinekord võib sealt päris vahvaid asju leida, kuid mina kasutatud riiete poode väga tihedalt ei külasta,” räägib Heti Tulve Buduaarile.

Heti sõnul satub ta kaltsukatesse kogemata. “Kunagi ammu olen kindlasti kasutatud rõivaste poes käinud, kuid see juhtus pigem juhuse tõttu. Ma ei mäleta tõesti, et ma oleksin sealt midagi ostnud, kuid kui olen, siis oli tol hetkel seda hirmsasti vaja või see tundus moekas,” meenutab Deluxe eestvedaja.

Kaunitar arvab, et kasutatud riietest leiab igaüks oma ja põhimõtteliselt võib ka kasutatud riietes väga hea välja näha.
Hetile endale meeldivad aga Replica riided. „Margiela’l on eraldi riiete liin – Replica, mis mulle väga meeldib. Eriti mõnusad on uued rõivad, mis on täpselt vana mudeli järgi tehtud.”

Küsimuse peale, kas Heti Tallinnas ka mõnd kasutatud rõivaste poodi teab, vastab naine kindlalt: „Tallinnas kahjuks ei tea!”

Armas lugeja, kas sina külastad kasutatud riiete poode? Kui jah, siis millised on Tallinna parimad secondhand poed ja millised on need kohad, kuhu pole mõtet oma jalga tõstagi?

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja