Heti Tulve: Kaugsuhtes tuleb keskenduda positiivsele!

14 kommentaari
Heti Tulve: Kaugsuhtes tuleb keskenduda positiivsele!

Sel pühapäeval on Buduaar FM raadiosaate arutlusteemaks selline suhtevorm, nagu kaugsuhe. Kuidas hoida ja olla suhtes, kui kallim viibib sadade või isegi tuhandete kilomeetrite kaugusel? Mis on see, mis suudab panna inimesi pingutama ning loobuma paljudest ahvatlustest suhte ajal? Kuidas suudetakse olla teineteisele truu, kui nähakse vaid paar korda aastas? Millised on kagusuhte plussid ja miinused?

Sel pühapäeval on Buduaar FM raadiosaate arutlusteemaks selline suhtevorm nagu kaugsuhe. Kuidas hoida ja olla suhtes, kui kallim viibib sadade või isegi tuhandete kilomeetrite kaugusel? Mis on see, mis suudab panna inimesi pingutama ning loobuma paljudest ahvatlustest suhte ajal? Kuidas suudetakse olla teineteisele truu, kui nähakse vaid paar korda aastas? Millised on kagusuhte plussid ja miinused?

Saatekülaline Heti Tulve soovitab kaugsuhtes fookusesse võtta vaid head emotsioonid. ”Arvan, et kaugsuhte ees ei tohiks olla hirmu. Kõik on inimese enda kätes, milliseks ta selle suhte tahab kujundada. Kaugsuhtes peab keskenduma positiivsele ja kuulama oma südamehäält,” soovitab ta.

Millist suhtenõu Heti veel annab ning mida arvab teemast kunagi kaugsuhtes olnud kuum meeslaulja Uku Suviste, kuula juba sel pühapäeval kell 14.00 Uuno raadiost (kordusena kell 19.00)!