Hiinast tellitud kleit osutus katastroofiks!

32 kommentaari
Hiinast tellitud kleit osutus katastroofiks!

Internetist kaupa tellides on alati risk, et kaup, mille sa ostad, ei näe reaalsuses sama efektne välja kui fotol. Muidugi tuleks alati arvestada ka sellega, et kui pildil poseerib kauni figuuriga modell ja tellija ise on pisut teistsuguse kehaehitusega, siis näeb kleit tema seljas ka teistsugune välja. Hiinast pärit naine tellis endale internetist paljastava musta kleidi, mille sarnast kandis 2013. aastal aset leidnud punase vaiba üritusel glamuurne näitlejatar Jaime Alexander. Jaime kleit oli kallihinnaline disainerkleit, mis oli valmistatud kvaliteetsest kangast. 

Internetist kaupa tellides on alati risk, et kaup, mille sa ostad, ei näe reaalsuses sama efektne välja kui fotol. Muidugi tuleks alati arvestada ka sellega, et kui pildil poseerib kauni figuuriga modell ja tellija ise on pisut teistsuguse kehaehitusega, siis näeb kleit tema seljas ka teistsugune välja.

Hiinast pärit naine tellis endale internetist paljastava musta kleidi, mille sarnast kandis 2013. aastal aset leidnud punase vaiba üritusel glamuurne näitlejatar Jaime Alexander. Jaime kleit oli kallihinnaline disainerkleit, mis oli valmistatud kvaliteetsest kangast. 

Pilt, mille järgi hiinlanna endale kleidi tellis:

Ja karm reaalsus – selline näeb kleit välja ostja seljas:

Näitlejatar Jamie Alexander kandis selle kleidi originaalversiooni: