Hollandi fotograaf Wim Lamboo otsib modelle lihtsate Eesti naiste seast. Kandideeri ka!

Hollandi fotograaf Wim Lamboo otsib modelle lihtsate Eesti naiste seast. Kandideeri ka!

Seoses fotoseeria pildistamisega teeb Wim juba eeltööd ja valib välja 20-30 modelli – huvitavat Eesti naist, kes kannavad endas meie kirjut ajalugu, mitmekülgset kultuuri ja tänapäeva naiste stiili. Kui oled 18-30 aastane naine, kes ei ole professionaalne modell, siis on ka sinul võimalus selles pildistamises kaasa lüüa. Pildistamised toimuvad erinevates kohtades üle Eesti, nii linnas kui maal.

Wim Lamboo on tunnustatud Hollandi fotograaf, kes palju kordi Eestit külastanud ning ühe raamatu ja mitmeid näitusi Maarjamaa nägudest kokku pannud. Aastatel 2007-2010 külastas Wim korduvalt Eestit ning sellest valmis imeline näitus kaunitest Eesti naistest nii tänaval kui fotostuudios. Möödunud aasta sügisel võis seda Wimi näitust Tallinna naistest imetleda ka Vabaduse Galeriis. 2008. aastal toimus näitus ja ilmus portreefotodega raamat tuntud Eesti näitlejatest. Eeloleval suvel plaanib mees taas Eestisse pildistama tulla, sel korral on ta sooviks jäädvustada lihtsaid ja ilusaid Eesti naisi. Fotoseeria “Daily life of Women” on plaanitud üles pildistada 2011. aasta augustis. Fotograafiakuu ja Tallinna kultuuripealinna staatuse tähistamiseks ilmuvad pildid juba selle aasta oktoobris nii raamatus kui näitusel.

Seoses fotoseeria pildistamisega teeb Wim juba eeltööd ja valib välja 20-30 modelli – huvitavat Eesti naist, kes kannavad endas meie kirjut ajalugu, mitmekülgset kultuuri ja tänapäeva naise stiili. Kui oled 18-30 aastane naine, kes ei ole professionaalne modell, siis on ka sinul võimalus selles pildistamises kaasa lüüa. Pildistamised toimuvad erinevates kohtades üle Eesti, nii linnas kui maal.

Kui tahad olla üks modellidest, siis saada enne 30. märtsi inglise keeles Wimi e-mailile wim.lamboo@xs4all.nl järgnev info:

Kes sa oled?

Kui vana sa oled?

Kus sa elad?

Millega tegeled?

Miks võiks just sind augustis pildistamisse kutsuda?

+

Lisa palun üks täispikk ja üks portreepilt.

 

Buduaar.ee