HOLLYWOODI NAISTE 3 kuuma toitumisnippi

2 kommentaari
HOLLYWOODI NAISTE 3 kuuma toitumisnippi

Igal Hollywoodi staaril on ajaga välja kujunenud oma dieedinipid ning lemmik-road, mida nad ikka ja jälle süüa armastavad. Ka nõrkused mõne kindla toidu vastu ei ole staaride puhul erand, ent nad lihtsalt oskavad neid nõrkusi eemale peletada. Näiteks suure magusaisu puhul sööb Khloe Kardashian hoopis korraliku portsu kaerahelbeputru… 

Igal Hollywoodi staaril on ajaga välja kujunenud oma dieedinipid ning lemmikroad, mida nad ikka ja jälle süüa armastavad. Ka nõrkused mõne kindla toidu vastu ei ole staaride puhul erand, ent nad lihtsalt oskavad neid nõrkusi eemale peletada. Näiteks suure magusaisu puhul sööb Khloe Kardashian hoopis korraliku portsu kaerahelbeputru… 

Allpool on välja toodud Victoria Beckhami, Gisele Bündcheni ning Khloe Kardashiani dieedinipid:

Victoria Beckham 

Victoria saab magusaisust lahti, süües külmutatud viinamarju. Kui viinamarjad panna sügavkülma, muutuvad need veelgi magusamaks ning kindlasti tasub proovida ka tumeda šokolaadiga kaetud viinamarju – selleks sulata veevannil pisut tumedat šokolaadi, kasta viinamarjad ükshaaval sinna sisse ja aseta siis fooliumile ning seejärel otse sügavkülma. Paari tunni möödudes on imemõnus suupiste valmis.

Gisele Bündchen

Gisele jälgib lihtsat reeglit: 80% tema toidust peab alati olema taimne, täpsemalt köögiviljad. Kõik muu sõltub tujudest ja sellest, mille järgi parasjagu isu on. Nipp seisneb selles, et köögiviljad täidavad korralikult kõhtu ja sisaldavad samas väga vähe kaloreid, seega ei olegi võimalik ennast paksuks süüa. Lisaks ei tarbi ta muidugi nisujahu ega valget suhkrut. Gisele armastab väga kinoad, pruuni riisi, ube ja hirssi.

Khloe Kardashian

Khloe lemmikuks on kaerahelbed igal kujul. Enamjaolt sööb ta neid pudruna, ent tegelikult võib kaerahelbeid lisada ka smuutidele, pannkookidele ja müslidele, lisaks jogurtile ja muidugi võib teha ka kaerahelbeküpsiseid. Kaerahelbed sisaldavad aeglaselt imenduvaid süsivesikuid, mis hoiavad kõhu pikalt täis ja veresuhkur ei lange järsult, seega ei teki ka meeletuid näljasööste. Lisaks sisaldavad need ohtralt kiudaineid, vitamiine ja mineraalaineid.

Allikas: redbookmag.com