Hollywoodi skandaalsemad suhtedraamad

Hollywoodi skandaalsemad suhtedraamad

Need paarid ei sündinud valutult. Kui nemad otsustasid leivad ühte kappi panna, jäi vana kallim südamevalu kätte nutma. Meelelahutuslehekülg RadarOnline kogus kokku viimaste aastate skandaalsemad suhtedraamad.

Need paarid ei sündinud valutult. Kui nemad otsustasid leivad ühte kappi panna, jäi vana kallim südamevalu kätte nutma. Meelelahutuslehekülg RadarOnline kogus kokku viimaste aastate skandaalsemad suhtedraamad.

Brad Pitt ja Angelina Jolie

Selle paari suhe on ehk Hollywoodi kõige sensatsioonilisem. Brad ja Angelina tutvusid ”Mr. And Mrs. Smith” filmivõtetel, kui Brad oli veel abielus Jennifer Anistoniga. Brad ja Jennifer läksid lahku ning Brad lõi pere Angelinaga. Paar on hetkel kihlatud ja plaanib peagi altari ette sõuda.

Angelina Jolie ja Billy Bob Thornton

Kui Angelina kohtus näitleja Bolly Bob Thorntoniga, oli viimane veel kihlatud Laura Derniga.

”Lahkusin kodust filmivõtetele ja see aeg, kui olin ära, mu mees abiellus ning ma pole temast pärast seda enam miskit kuulnud,” on Laura rääkinud.

Paar lahutas 2003. aastal oma kolm aastat kestnud abielu.

Jennifer Aniston ja Justin Theroux

Jennifer Aniston ei suutnud oma puhast imidžit kaua säilitada. Räägitakse, et kui Jennifer ja Justin kohtusid, oli mees veel suhtes Heidi Bivensiga. Seekord sai kodurikkuja maine Jennifer Aniston.

Tiger Woods ja Rachel Uchitel

Tiger Woods jäi oma salasuhtega New Yorgi ööklubi perenaise Rachel Uchiteliga vahele 2009. aastal. Pärast seda tulid avalikkuse ette ka Woodsi teised romaanid. Pärast seda lahkus Elin Nordegren uste paukudes paari ühisest kodust.

Heidi Klum ja Martin Kristen

Heidi Klumi ja Seali peeti üheks Hollywoodi õnnelikumaks paariks. Nad kordasid igal aastal abieluvannet. Lahutus tuli paljudele üllatusena ja ei läinud kaua aega mööda, kui Heidit nähti juba turvamees Martin Kristeniga ringi liikumas.

LeAnn Rimes ja Eddie Cibrian

LeAnn Rimesi ja Eddie Cibriani suhe algas tõelise draamaga. LeAnni maine oli nii kaua puhas, kuni ta pettis oma abikaasat Dean Shermetit abielus oleva Eddie Cibrianiga. LeAnn jättis peagi Deani maha ja Eddie lahutas oma kahe lapse emast Brandi Glanvillest. LeAnn ja Eddie abiellusid 2011. aastal.

Woody Allen ja Soon-Yi Previn

Woody Allen viis skandaali äärmusesse, kui jättis maha oma elukaaslase Mia Farrow`i ja abiellus naise adopteeritud tütre Soon-Yi Previniga. 20 aastal hiljem on Woody ja Soon-Yi endiselt abielus ja neil on ühine laps.

Richie Sambora ja Denise Richards

Denise Richards ei kahelnud hetkegi, kui kuulis, et sõbranna Heather Locklear lahutab rokkar Richie Samborast. Paar oli abielus olnud 12 aastat. Denise ise oli samuti alles hiljuti läinud lahku Charlie Sheenist. Denise ja Richie suhe ei kestnud kaua.

Meg Ryan ja Russell Crowe

Meg Ryan ja näitleja Dennis Quaid olid abielus üheksa aastat. Paar läks lahku, kui Meg kohtus 2000. aastal šarmantse näitleja Russel Crowe`ga ühistel filmivõtetel.

Kristen Stewart ja Rupert Sanders

Ka Kristen Stewarti ja Rupert Sandersi lühike suhe tõi kaasa suure draama. Kristeni kallim Robert Pattinson suutis Kristenile tol hetkel kõrvalsuhte andeks anda, aga Rupertil ei läinud nii hästi. Abikaasa Liberty Ross tahtis lahutust. Kuulujuttude sõnul soovis üksikuks jäänud Rupert pikka aega Kristenit tagasi saada.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid