Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Kolmapäev, 2. detsember

Aira, Aire, Airi 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

HOLLYWOODI STAARID teesklevad rasedust ja kasutavad surrogaatema!?

HOLLYWOODI STAARID teesklevad rasedust ja kasutavad surrogaatema!?

Hollywoodis pööratakse välimusele väga suurt tähelepanu ja see omakorda on viinud kuulsused selleni, et nad valivad emaks saamise surrogaatema kasutades. Tõsi, seda, kui paljud kuulsused oma rasedust teeselnud on ja salaja surrogaatema teenust kasutanud on, pole teada, ent Hollywoodi viljakuse arsti Dr. Vicken Sahakiani sõnul on see täiesti tavaline.

Hollywoodis pööratakse välimusele väga suurt tähelepanu ja see omakorda on viinud kuulsused selleni, et nad valivad emaks saamise surrogaatema kasutades. Tõsi, seda, kui paljud kuulsused oma rasedust teeselnud ja salaja surrogaatema teenust kasutanud on, pole teada, ent Hollywoodi viljakusarsti dr Vicken Sahakiani sõnul on see täiesti tavaline.

Peale lapse saamist ei ole alati sugugi nii lihtne end taas vormi ajada ja kui sinu elukutse nõuab ideaalset figuuri, siis võib see meeletut stressi tekitada. Los Angeleses töötav dr Vicken tunnistab, et paljud Hollywoodi staarid on tema poole pöördunud palvega endale surrogaat leida. Tegu on täie tervise juures olevate noorte modellide ja näitlejatega, kes tunnevad, et nad ei saa lasta rasedusel oma figuuri rikkuda ja risk on liiga suur. Seega nad teesklevad rasedust kuni surrogaatema on lapse ilmale toonud ja järgmisel hetkel näevad nad taas vapustavalt head välja!

Tänu dr Vickenile on tänaseks ilmavalgust näinud vähemalt 3000 beebit üle maailma ja tema klientideks on ka A-kategooria kuulsused. Loomulikult ei tohi ta nimesid nimetada!

Sellise protseduuri nimi on inglise keeles social surrogacy ehk sotsiaalne asendusemadus ning staarid maksavad selle eest suuri summasid, et surrogaatema tema last kannaks. Kõige rohkem soovivad seda teenust noored staarid, kes ei taha lapse saamist edasi lükata ja teisalt on neile eluliselt oluline ka karjääri tipus püsida.

Allikas: dailymail.co.uk