Hollywoodi suurimad kaalulangetajad! Link fotodele

Hollywoodi suurimad kaalulangetajad! Link fotodele

Need kuulsused on kehakaalus kokku alla võtnud vähemalt üle saja kilo. Üks neist sööb siiski iga päev šokolaadi ja teine naudib hommikusöögiks pitsat, kirjutab Iltalehti.

Need kuulsused on kehakaalus kokku alla võtnud vähemalt üle saja kilo. Üks neist sööb siiski iga päev šokolaadi ja teine naudib hommikusöögiks pitsat, kirjutab Iltalehti.

Tuntud blogija Perez Hilton on avaldanud, et alates 2008. aastast on ta alla võtnud üle 30 kilo.

”Tegin seda vanamoodsal viisil, aeglaselt ja kindlalt, süües tervislikult ja sportides regulaarselt. Mul on enda üle väga hea meel,” rääkis mees hiljuti ajakirjale Shape.

Kiiksuga mehe rollide poolest tuntud näitleja Jonah Hill alustas kaalulangetamisega paar aastat tagasi. Jonah palkas toidunõustaja ja isikliku treeneri.

”Kui praegu eksin ja söön midagi ebatervislikku, tunnen ennast imelikult ja mu keha hakkab valutama,” on näitleja Los Angeles Timesile öelnud.

Oma esimese lapse pool aastat tagasi sünnitanud Snooki kaotas beebikilod, ja rohkemgi veel, väga kiiresti.

”Kui mina olen selleks võimeline, on ka teised. Peab lihtsalt sihikindel olema ja oma keha tagasi soovima,” rääkis ta hiljuti telesaates ”Dr.Oz”.

Saate ”American Idol” kohtunikust Randy Jacksonist on alles vaid pool tema endisest kehakaalust.

Lauljatar/näitlejatar Jennifer Hudsoni kehakaal langes Kaalujälgijate juhiste abil. Ühest pahest Jennifer siiski ei loobu: ta sööb endiselt iga päev šokolaadi. Naine lubab endale maiustust, kuigi peab siis kuskilt mujalt ennast piirama.

Christina Aguilera kehakaal on viimastel aastatel üles-alla kõikunud. Hetkel on ta taas vormis.

”Jumaldan seda, et mul on nüüd tagumik. Ja muidugi meeldib mulle oma dekolteed esitleda,” sõnas Christina eelmisel aastal ajakirjale Lucky antud intervjuus ja ütles, et kannab oma kurve uhkelt.

Teine kuulus kehakaaluga maadleja on Kirstie Alley. Muuhulgas on ta alla võtnud oma tõsielusarjas ja esitlenud bikiinides oma vormis keha Oprah Winfrey jutusaates – enne kui kaalus taas juurde võttis.

Kelly Osbourne võttis alla 30 kilo, leidis oma stiili ja särab nüüd galaõhtute kaunimate naiste seas. Kelly on öelnud, et ta teeb kas iga päev joogat või keerutab hularõngast ja sööb rasvasemad toidud hommikusöögiks.

”Kui mul on isu pitsa järele, söön seda hommikuks. Lõunaks söön salatit ja õhtul kaerahelbeputru,” sõnas ta värskes SELF ajakirjas.

Vaata pilte siit

 

Buduaar.ee