Hollywoodi TOP5 shokeerivat saladust

Kuigi kuulsustest räägitakse iga päev ja tundub, nagu me teaksime nendest kõike, siis alati leidub selliseid uudiseid, mida staarid hea meelega avalikkuse eest varjavad. Siin on välja toodud 5 Hollywoodi staaride uudist, mille avalikukstulemine üllatas eelkõige neid ennast.  

Kuigi kuulsustest räägitakse iga päev ja tundub, nagu me teaksime nendest kõike, siis alati leidub selliseid uudiseid, mida staarid hea meelega avalikkuse eest varjavad. Siin on välja toodud 5 Hollywoodi staaride uudist, mille avalikukstulemine üllatas eelkõige neid ennast.  

1. Nicole Richie tegelik isa oli Lionel Richie bändikaaslane.

 Kuigi Nicole on alati tundnud oma vanematema Lionel ja Brenda Richiet,siis tema tegelikud vanemad  on hoopis Lionel Richie bändikaaslased, kes loobusid lapsekasvatamise õigustest, kui Nicole oli  3-aastane. Nicole lapsendati ametlikult 9-aastasena, aasta enne seda kui Lionel ja Brenda lahutasid.  Nicole kasvas üles New Yorgi äärelinnas, kus ta kohtas ka oma lapsepõlve parimat sõbrannat Paris Hiltonilt.

2. Charlize Theroni ema tappis Charlize`i isa.

 21.juunil 1991 saabus Charlize`I isa peale pikka joomatuuri oma koju. Purjus mees tulistas 15-aastase lapse tuppa juhulasu, mille peale ema haaras relva ja lasi isa maha. “ Mu isa oli alkohoolik. Ta ei olnud kunagi vägivaldne emaga, küll aga solvas teda väga räigete sõnadega. Kui minu mees tulistaks minu lapse tuppa, siis  ma oleks valmis sama tegema”, rääkis Charlize ema kaitseks. Ema Gerda mõisteti siiski kohtus õigeks.

3. Gavin Rossdale`il on abieluväline laps.

Poplaulja Gwen Stefani muujsikust kaasa Gavin Rossdale hoidis kiivalt saladust oma kaasa eest.
2004 aastal, kui Gwen ja Gavin olid õnnelikult abielus ja  plaanisid esimest  last, sai Gwen oktoobris shokeeriva uudise- nimelt on Gavinil 15-aastane tütar. Seni pidasid kõik tüdrukut Gavini ristilapseks.  Tüdruku emaks on Pearl Lowe, kes oli Gavini endine armastus. Gavin ei tunnistanud alguses last ja Pearl pidi tegema DNA testi.  Gwen oli alguses löödud, et kallimal tema eest selline saladus oli,  kuid peagi said nad häid uudiseid oma lapseootusest ja see aitas murest üles saada.


4. Orlando Bloom ei teadnud, kes on ta pärisisa.

Kasvades üles Inglismaal Kentis, uskus Orlando, et inimõiguste aktivist Harry Bloom. Harry suri, kui Orlando oli 4-aastane, ning peresõner Colin Stone`ist sai tema ametlik hooldaja. Orlando oli teismeline, kui ema Sonia tunnistas, et Colin ka Orlando tegelik isa. “ Ma ei mäleta Harry, aga mu ema on tema kohta palju head rääkinud. Ma pidasin Colinit alati oma heaks sõbraks ja see, et ta mu isa on, tuli mulle üllatusena”, kommenteeris Orlando.

5.Tobey isa oli pangaröövel.

Lapsepõlves oli Tobey kodune elu kaugel ideaalsest elust. 3-aastasena läksid ta vanemad lahku ja ta pidi elama teiste pereliikmete juures. 1993 aastal, kui Tobey sai 18 , röövis tema kokast isa Vincent panka ja läks 2 aastaks vangi. “ Kasvades üles nii nagu mina seda pidin tegema, on mul väga tõsine plaan teenida korralikult raha ja tunda end turvaliselt”, on Tobey öelnud.