House`i täht Sandy Rivera esmaesitleb täna Privés tulevast hitti

2 kommentaari

Defected In the House ja Sandy Rivera ootab sind klubis Privé sel reedel, 11 mail kell 23.00. Pileti hind on 250 krooni, flaieriga 200 krooni ja family-list 125 krooni. Klubis Privé on võimalik reserveerida VIP-laudu ja VIP-ruumi. Lisainfo ja reserveerimine vip@clubprive.ee TAHAD TASUTA PEOLE SAADA? SAADA E-MAILILE INFO@BUDUAAR.EE  VASTUS,  MIS AASTAST ON PÄRIT SANDY RIVERA MEGAHITT "FINALLY". KÕIGI ÕIGESTI VASTANUTE VAHEL LOOSIME REEDEL KELL 15.00 VÄLJA KAKS PÄÄSET PRIVE`SSE. VASTUSELE LISA KA OMA MOBIILINUMBER JA NIMI. Kuula Sandy Rivera lugu Lollipop: 

Homme õhtul toimub klubis Privé aasta suursündmus, nimelt astub homsel Defected In the House peol üles SANDY RIVERA, kes on maailma üks suurimaid house-muusika klassikuid.
Õhtu teeb aga eriliseks see, et Sandy esitab homme Tallinnas oma tuliuut singlit, mis annab Eesti fännidele võimaluse olla maailmas esimesed, kes seda hitti kuulevad.
Sandy viimaste aastate üks viljakamaid projekte on Kings of Tomorrow. Kings of Tomorrow on salvestanud muljetavaldava koguse remix-e ja originaalproduktsioone. Debüütalbum “It’s In The Lifestyle” näitab, milleks Kings of Tomorrow võimeline on. Samuti pakub Kings of Tomorrow kaasakiskuvaid esitusi, kus peaosi täidavad Julie McKnight, Littletown Brown ja Parliament Funkadelicu saksofonimängija Darry Dixon. Sandy Rivera Kings Of Tomorrow hitist Finally on tänaseks saanud ajatu house`i klassika.

Defected In the House ootab sind klubis Privé sel reedel, 11. mail kell 23.00. Pileti hind on 250 krooni, flaieriga 200 krooni ja family-list 125 krooni. Klubis Privé on võimalik reserveerida VIP laudu ja VIP ruumi. Lisainfo ja reserveerimine vip@clubprive.ee

TAHAD TASUTA PEOLE SAADA? SAADA E-MAILILE INFO@BUDUAAR.EE VASTUS, MIS AASTAST ON PÄRIT SANDY RIVERA MEGAHITT "FINALLY". KÕIGI ÕIGESTI VASTANUTE VAHEL LOOSIME REEDEL KELL 15.00 VÄLJA KAKS PÄÄSET PRIVE`SSE. VASTUSELE LISA KA OMA MOBIILINUMBER JA NIMI.

Kuula Sandy Rivera lugu Lollipop: