HUGH HEFNERI poja paljastus: mis Playboy mõisas tegelikult toimus

Kurikuulus Plaboy häärber, kus igavene naistemees Hugh Hefner aastakümneid pruute on pidanud, müüdi mõni aeg tagasi maha ning sellele eelnevalt andis Hugh 24aastane poeg Cooper Business Insiderile avameelse intervjuu. Mis tunne on kasvada üles Playboy mõisas ja kuidas see tema lapsepõlve mõjutas...

Kurikuulus Plaboy häärber, kus igavene naistemees Hugh Hefner aastakümneid pruute on pidanud, müüdi mõni aeg tagasi maha ning sellele eelnevalt andis Hugh 24aastane poeg Cooper väljaandele Business Insider avameelse intervjuu. Mis tunne on kasvada üles Playboy mõisas ja kuidas see tema lapsepõlve mõjutas…

Cooper tõdeb, et kõrvalisele isikule on Playboy mõisast jäänud mulje, nagu seal peale seksi midagi ei toimukski, ent päris nii see pole. “Kahtlemata on tegu ikoonilise kohaga. Mõnevõrra on naljakas, et kogu maailm peab seda maja hirmsuureks seksiorgiate pesaks, aga minu jaoks on siinsel paigal pigem teistsugune tähendus, minu jaoks on see nagu Indiana Jones’i seiklus. Kui ma olin laps, siis ma mängisin siin, ujusin ja mul oli väga lõbus,” kommenteerib mees.

Mida paljud ei tea, on see, et Playboy häärberi kompleksi alla kuulub lausa eraldi loomaaed, kus on palju eksootilisi linde ja loomi. “Mäletan, et kui ma algklassides käisin, siis tulime terve klassiga minu kodu loomaaeda ekskursioonile ja tol ajal ei pidanud ma seda üldse kummaliseks. Me käisime klassiga siin isegi mitmel korral.”

Siiski ei saa üle ega ümber faktist, et Hugh on aastakümnete jooksul palju pidutsenud ja pruute vahetanud ning need peod leidsid aset ka siis, kui Cooper väike oli. “Kui ma olin 12aastane, siis mind ja minu venda hoiti eemale ja pidude toimumist me tol ajal ei näinud. Aga kui me olime pisut vanemad ja teadsime, et üleval teisel korrusel toimub täiskasvanutel pidu, kus on palju naisi ja asjasse on seotud ka seks, siis loomulikult me üritasime salaja peole sisse saada ja nendest aegadest on põnevaid mälestusi küll,” meenutab Cooper, kes ei tohi nendest õhtutest ilmselt avalikkusele midagi lähemalt rääkida.

Allikas: cosmopolitan.com