HULLUMEELNE DIEET: KIM KARDASHIAN läks täispanga peale välja

Tõsielustaar Kim Kardashian on oma välimuse osas alati äärmiselt kriitiline olnud ja mis puudutab tema kehakaalu, siis selles osas kipub staar tihtipeale äärmustesse kalduma ning seda oma tervise arvelt. Teise raseduse ajal ei suutnud naine rääkida muust, kui sellest, kuidas ta kohe peale sünnitust uuesti dieedile läheb.

Tõsielustaar Kim Kardashian on oma välimuse osas alati äärmiselt kriitiline olnud ja mis puudutab tema kehakaalu, siis selles osas kipub staar tihtipeale äärmustesse kalduma ning seda oma tervise arvelt. Teise raseduse ajal ei suutnud naine rääkida muust kui sellest, kuidas ta kohe peale sünnitust uuesti dieedile läheb.

Nüüd, mil Kim on kahe lapse ema ning teise sünnitusega kaasnenud lisakilod on ammu kaotatud, soovib ta paarist lisakilost veel vabaneda. Sel korral ei pidanud Kim aga dieedile minemagi, sest ta jäi haigeks ning haigus viis ka igasuguse söögiisu lausa mitmeks päevaks. Kui enamasti üritatakse haigusest võimalikult kiirelt vabaneda ning kokkuvõttes peetakse seda halvaks juhtumiks, siis Kim arvab teistmoodi.

Nimelt tunnistas Kim hiljuti välismeediale antud intervjuus, et gripp on lausa ideaalne moodus kaalust alla võtmiseks. Ta ei ole üldse õnnetu, et ta on haige, sest selle tulemusena ei ole tal söögiisu ja kehakaal langeb.

Ilmselt ei ole olemas hullumeelsemat dieeti kui haigus ja selle nautimine kaalukaotuse nimel.

Kim peale gripist taastumist, reedel, 22. aprillil: