Hüvasti Egiptus: need on lennukatastroofis hukkunute viimased postitused sotsiaalmeediasse

31. oktoobril juhtus kohutav katastroof. Sharm el-Sheikhist Peterburi teel olnud lennuk kukkus Siinai poolsaare kohal alla. Lennuki pardal olid peaasjalikult Venemaa turistid: 200 täiskasvanut, 17 last ning 7 meeskonnaliiget. Nagu puhkusel olles ikka, tegid ka paljud neist oma reisist sotsiaalmeediasse postitusi. Igaühel oli oma lugu - kes oli Egiptuses pulma-aastapäeva, kes sünnipäeva tähistamas. Siin on mõned hukkunutele viimaseks jäänud postitused ja nende lood. 

31. oktoobril juhtus kohutav katastroof. Sharm el-Sheikhist Peterburi teel olnud lennuk kukkus Siinai poolsaare kohal alla. Lennuki pardal olid peaasjalikult Venemaa turistid: 200 täiskasvanut, 17 last ning 7 meeskonnaliiget. Nagu puhkusel olles ikka, tegid ka paljud neist oma reisist sotsiaalmeediasse postitusi. Igaühel oli oma lugu – kes oli Egiptuses pulma-aastapäeva, kes sünnipäeva tähistamas. Siin on mõned hukkunutele viimaseks jäänud postitused ja nende lood. 

Tatjana ja Alexei Gromov lendasid koos oma 10kuuse tütrega 15. oktoobril Egiptusesse esimesele perepuhkusele. Enne lendu tegi ema pisitütrest foto ning postitas selle sotsiaalmeediasse. Lapse vanaema ei tahtnud pisikest tüdrukut reisile lasta ja arvas, et too võiks enne maailma avastamist veel pisut kasvada, kuid Tatjana rahustas ema maha, kinnitades talle, et midagi halba lapsega ei juhtu. Noor pereisa Alexei helistas reisi ajal ka kodustele ja ütles, et perel on maailma parim puhkus. Seda eelkõige just sellepärast, et terve pere oli koos. 

Pilt: kuvatõmmis

 

Saatuslikul lennul oli ka Peterburi Ülikooli rektori poeg koos oma kallima Alexandraga. Noored käisid sukeldumas ja nautisid ühist puhkust. 

Pilt: kuvatõmmis

 

Nädal tagasi ütles Olga Kirillova entusiastlikult oma sõpradele, et pole midagi paremat kui puhkus mere ääres. Neiu armastas päikest ja naases sõprade sõnul reisidelt alati kadestamisväärse päevitusega. 

Pilt: kuvatõmmis

 

24aastane Viktoria Sevyukova nautis lähedaste sõnul elu täiel rinnal ja lisas oma postitusele märked “siin on õnn” ja “ma ei taha ära minna”. 

Pilt: kuvatõmmis

 

ctv.by