Ibiza ööklubi Amnesia tuleb Tallinnasse tantsutüdrukuid otsima. GALERII VIDEOD

20 kommentaari
Ibiza ööklubi Amnesia tuleb Tallinnasse tantsutüdrukuid otsima. GALERII  VIDEOD

4. märtsil kell 18.00 toimub aadressil Harju 6 asuvas Privé ööklubis casting suveks Ibizale Amnesia klubisse tantsijate leidmiseks. Amnesia on ööklubi, mis on nimetatud kolmel eelneval aastal klubimaailma tähtsaimal üritusel Miami Winter Music Conference, maailma parimaks klubiks.
 

4. märtsil kell 18.00 toimub aadressil Harju 6 asuvas Privé ööklubis casting suveks Ibizale Amnesia klubisse tantsijate leidmiseks. Amnesia on ööklubi, mis on nimetatud kolmel eelneval aastal klubimaailma tähtsaimal üritusel Miami Winter Music Conference maailma parimaks klubiks.

Amnesia on alati olnud mitmekesisuse, rõõmu, hedonismi ja legendaarsete pidude koduks, püsides sealjuures alati muusikaliste trendide laineharjal. Korraldades selliseid pidusid nagu Cream, Matinee, La Troya, Cocoon paneb Amnesia Ibiza enda külalised tundma, nagu nad osaleksid igal õhtul uues silmapaistvas etenduses.

“Ma ei ole kunagi käinud nii suures klubis, kus on nii palju inimesi. See on väga võimas tunne – tantsid ja selline inimeste meri on sinu all! Kohalikud mehed tunduvad viisakad, kuigi klubis olen rohkem näinud ja rääkinud välismaalastega. Super kogemus ja soovitan soojalt kõigile,” kommenteerib 2009. aasta suvel Amnesia klubis tantsinud Annett Grossfeldt.

 

Oodatud on kõik tüdrukud, kellel on

– vanus 18-25 eluaastat;
– pikkus 1,65-1,80;
– eluterve ning sale kehaehitus;
– sõbralik ning postiivne ellusuhtumine

Tantsuoskus pole tähtis – me õpetame Sind tantsima! Castinguks tuleb kaasa võtta bikiinid või lühikesed püksid. Teksad või t-särgid ei sobi!

NB! Siin asub vorm, mille palume välja printida ning täidetult kaasa võtta!  

Lisainfo siit ja siit!

Vaata galeriid ja videoid!

 

Buduaar.ee