Ice T: mehed on muutunud talumatuteks tossikesteks

6 kommentaari
Ice T: mehed on muutunud talumatuteks tossikesteks

Räppar Ice-T leiab, et mehed on aastatega liiga pehmeks muutunud.

Räppar Ice-T leiab, et mehed on aastatega liiga pehmeks muutunud.

56aastane Ice-T räägib, et tema meelest on mehed kõva sammu naistele lähemale astunud, muutudes ise üdini naiselikeks, samas on naised muutunud domineerivaks sugupooleks, vahendab The Guardian. 

Mehed on passiivsed ja poliitiliselt korrektsed – minu meelest nad lihtsalt pedestuvad. Ja ärge saage minust valesti aru – ma ei pea silmas homoseksuaalsust. Sellega pole mul mingit probleemi. Mehed on lihtsalt nii pehmeks muutunud ja ühiskond ei aktsepteeri enam klassikalises mõttes mehelikku käitumist,” kurdab Ice T. 

Räppar räägib, et mehed on muutunud otsustusvõimetuteks tossikesteks, kelle üle naistel on lihtne võimu võtta, ainult et mitte sugugi kõik naised ei pruugi sellistest kaaslastest unistada.

“Kui mees ikka küsib poodi  minnes, et kuhu me parkima peaksime – no mis mees see on! Miks naine peab sellist asja otsustama? Parkimiskoha valib see, kes roolis, ja asi korras,” toob Ice T näite.

Räppar ei soovi, et naised oleks madalamad kui muru, kuid meeste pidevat muttatrampimist olevat tal lihtsalt valus vaadata.

 

Buduaar.ee