Ideaalmehe tunnused on lõpuks paika pandud

Suurbritannias tehti uuring, milles osales 40 000 naist. Naised koostasid nimekirja tunnustest, mille järgi on võimalik luua ideaalmehe kuvand. Millised siis on nende arvates ideaalmehe tunnused?
Ideaalne mees on: pikk, tõmmu, siniste silmadega ja kena. Tal peab olema raha, oma maja, ülikooliharidus ja hõbedane Mercedes, kirjutab ajaleht Daily Mail.

Suurbritannias tehti uuring, milles osales 40 000 naist. Naised koostasid nimekirja tunnustest, mille järgi on võimalik luua ideaalmehe kuvand.

Millised siis on nende arvates ideaalmehe tunnused?
Ideaalne mees on: pikk, tõmmu, siniste silmadega ja kena. Tal peab olema raha, oma maja, ülikooliharidus ja hõbedane Mercedes, kirjutab ajaleht Daily Mail

Samuti ideaalmees ei suitseta, einestab väljas ja talle meeldib kino, samas peab mees vihkama jalgpalli. Mees raseerib ennast regulaarselt ja talle meeldivad lemmikloomad. Ideaalmees pole kunagi varem abielus olnud, kuid tal on olnud kolm tõsist suhet – samas pole ta maganud enam kui kuue naisega. Tal ei tohi olla lapsi ja peab olema keskmise kehaehitusega.

Kirjeldage oma ideaalmeest teie! Millised omadused peaksid mehel kindlasti olema ja millised ei tohiks ühelgi juhul olla?

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/