Ilmus Dave Gahan & Soulsavers uus album “Angels & Ghosts”

Ilmus Dave Gahan & Soulsavers uus album “Angels & Ghosts”

23.10 21.00 kogunesid fännid DM Baari, et tähistada Dave Gahani & Soulsavers’i teise albumi ”Angels & Ghost” ilmumist. “Angels & Ghosts” albumipeol saab kuulata uut albumit, osaleda albumikomplekti loosis, tantsida EDMFK DJde juhatusel ning esimeste seas peole saabudes mekkida temaatilist tervitusjooki!

23. oktoobril ilmus multiplaatinum taseme müünud ja Grammy võitnud artist Dave Gahani ja tema muusikalise koostööpartneri, Soulsavers’i, teine album ”Angels & Ghosts”. Album on järg kriitikute poolt paljukiidetud 2012. aastal ilmunud debüütalbumile “The Light The Dead See”.
Albumil on üheksa uut lugu ning Dave Gahani & Soulsavers’i koostöö on saadaval nii füüsilisel kujul kui digitaalselt.

Kuula albumi esimest singlit “All of This and Nothing” all videoaknas. Vaata ka treilerit Dave Gahani & Soulsavers’i uue albumi ”Angels & Ghosts” valmimisest.

Võrreldes esimesega on albumi “Angels And Ghosts” kallal nähtud suuremat vaeva ja tehtud enam tööd. Kuulajaid juhitatakse läbi kombinatsiooni süngetest ja tumedatest elementidest, mis on saanud inspiratsiooni gospelist ja bluusist, saatjaks Dave Gahanile ja Soulsavers’ile iseloomulik karm ilu. Dave Gahani emotsioonaalne ja võimas hääl kõlab paremini kui iial varem ning toetab omakorda meisterlikult loodud instrumentaalpartiisid.

Üle Atlandi ookeani toimunud kootöö käigus saadeti Manhattani ja Inglismaa stuudiotest üksteisele nii demosid kui ideid. Albumi lindistamisel olid muusikud üle maailma, salvestamise asukohtade hulka kuulusid ka klassikalised Los Angelese Sunset Sound ja New Yorgi Electric Lady stuudiod. Lõpptulemuseks on elav, live-kõlaga album, mis tõestab kõigi osaliste loomulikku muusikalist sobivust.

“Angels & Ghosts” lugude list:

1.     Shine
2.     You Owe Me
3.     Tempted
4.     All of This and Nothing
5.     One Thing
6.     Don’t Cry
7.     Lately
8.     The Last Time
9.     My Sun

Rohkem informatsiooni www.davegahan.com.